Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kb. egy éve jött meg az első...

A4940825 kérdése:

Kb. egy éve jött meg az első menstruációm és tegnap óta nagyon erős a vérzés és alvadt vér is jön. Mitől?

Figyelt kérdés
2013. júl. 25. 13:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Hanyadik nap? Az első 3 napban nekem is sok szokott lenni (olyan is volt már hogy azt hittem elvérzek:DDDDD), alvadt vér természetesen van hiszen van ami később jön és az megalvad.. az szerintem nem gáz.:) ne aggódj, majd helyreállsz, nincs semmi baj ezekkel :)
2013. júl. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
elfogsz vérezni
2013. júl. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nyugi az alvadt vér az valójában a levált méhnyálkahártya darabkák. Teljesen természetes. :)
2013. júl. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
4. nap
2013. júl. 25. 14:08
 5/6 A kérdező kommentje:
és kb. mikorra múlik el ez a nagy vérzés?
2013. júl. 25. 14:16
 6/6 anonim ***** válasza:

Kb. meddig szokott tartani? Ez egyébként, hogy az a nagy vérzés meddig tart meg mikor van nagyon változó. Egyénenként változik. Nincs vele semmi baj.


Nekem pl:. az egész 3 napig tart és kb. 1,25 nap az amíg nagyon erős és akkor lehet sokat mondok. De vannak akiknél ez az egész sokkal tovább tart és az erős is sokáig tart.

2013. júl. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!