Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szívbetegségem van?

Szívbetegségem van?

Figyelt kérdés

Ma délelőtt olyan fájdalom nyilalt bele a mellkasomba, mintha apró pontokból, több helyről pókhálók "jönnének" ki, és behálóznák a mellkasomat, vagy hasonló. Ez a fájdalomháló lement a gyomromba is. Olyan 10 percig tartott, és nem folyamatosan. Néha megerősödött, néha "elhalványult".

Nincs egész egy éve, hogy voltam szívvizsgálaton olyan panaszokkal, hogy gyakran arra ébredtem fel, hogy nem szorít a mellkasom, és nem kapok levegőt, és ez néha napközben is előjött. Szívritmuszavarra gyanakodtam, de nem találtak semmi eltérést. (EKG, szívultrahang.) Azt mondták, hogy csak idegi alapon van.

20/f


2013. aug. 19. 16:33
 1/3 A kérdező kommentje:
*hogy szorít
2013. aug. 19. 16:35
 2/3 gömbicica ***** válasza:

szia. Ha nem találtak semmit, jó volt az EKG a sziv UH is, akkor nem hiszem, hogy izgulnod kéne.

nem vagy tulságosan feszült???

nekem tán pont ilyen idős koromban volt minden frász hasonló bajom, egy idős doki azt mondta, hogy bordaközti idegzsába a mellkasi szurásom.

hát nem tudom létezik-e ilyen nevü betegség, de nekem nagyon szar volt.

Én is végigjártam EKG-t 24 órás vérnyomást sziv UH-ot,

fogyást mozgást javasoltak, meg valami gyógyszert, amiről a háziorvosom nem is hallott.

Ha feszült vagyok, mindenem képes rossz lenni. pl. most is, a fejem bax, érzem nyakam, vállam hátam, fejem tök feszkós. És érdekes az ilyen szasrul vagyok érzés nagyrészt mindig akkor jött, mikor éppen fizikailag sem voltam terhelve. MAX. AZ AGYAM. De az rendesen!

Bizz az orvosodban. ha Ő azt mondta, hogy nincs szervi bajod, ugy legyen!

üdv. :-)

2013. aug. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Szia!

Igen, nagyon feszült vagyok általában, és aspergeres.

Érdekes, mert amikor rámjött ez, akkor éppen nem voltam feszült. Gyakran szoktam érezni a mellkasomban kisebb mértékű fájdalmat is, mellyel nem törődöm.

Üdv!

2013. aug. 19. 16:47

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!