Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Érdekes geometriai alakzatokat...

Érdekes geometriai alakzatokat látok magam előtt. Mi ez?

Figyelt kérdés

Érdekes geometriai alakzatokat látok magam előtt, amikor nyugodtan nézek, vagy épp ezekre gondolok.

Az egyik balra mozgó csigavonalak, a másik egy vörös forgó kör recés széllel, benne fekete kavargó pöttyök.


Gondolom az agyam csinálja, de miért, mik ezek?


2009. okt. 29. 09:08
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
Valóban az agyad csinálja. És nem puszta szórakoztatásból, elhiheted. Ez nem természetes, el kéne menned orvoshoz. Akár agysérüléstől is lehet (bár annak valószínűleg más tünetei is lennének. De csak valószínűleg.)
2009. okt. 29. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Kösz az első választ. De van hogy hónapokig nem látok semmit. Amúgy is akkor ha arra gondolok, vagy tudat alatt.


Keresek egy orvosos fórumot, és megkérdezek valami dokit.


Egyéb vélemények???

2009. okt. 29. 16:26
 3/6 anonim ***** válasza:

Én ha becsukom a szemem szétrobbanó gömböket látok, és néha elektromos ívhez hasonló áthúzásokat sötét tónusokban..


Nyilvána vérkeringésem látom, de a te eseted más, szerintem kezdj a szemorvosnál, megnézhetné a szemed, nincs e bevérzés a szemfenéken.

2009. nov. 9. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ez semmilyen agysérülés, meg semmiféle betegséget nem jelent. pl ha nyáron fekszel a strandon, és a fejedre teszel egy törülközőt és becsukod a szemed, akkoris láthatsz ilyen "bacilusokat". én bacilusoknak hívnom, mert ilyen hosszúkás alakú, giliszta szerű cuccok, amik ilyen sejtekből állnak..:D és sztem egy bacilusra hasonlít leginkább. de ezeket kb minden ember látja, ha felfigyel rájuk.
2009. nov. 9. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

igen, olyan bacikat én is látok.

de nem azokra gondoltam. de ott vannak mellette, csak ez nem mozog, mindig középen van, és szabályos összetett alakzatok.

2010. okt. 14. 13:54
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez teljesen normális. Ha figyelek rá, én is látok ilyesmiket...
2014. júl. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!