Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ennél kevésbé undorító termész...

Ennél kevésbé undorító természetes hashajót "recept"?

Figyelt kérdés

Mindent próbáltam,tejre tea,savanyú káposztalé és testvérei de az egyetlen ami működik:negyed nyers élesztő,rá fekete kávé,egy paradicsom és egy kevés citromlé.

Külön nem működnek így egymás után viszont borzalmas.

Hallottam hírét hogy mozgás és sok folyadék segít de ha ennél is többet iszok akkor elmehetek szökőkútnak a torna pedig minden nap megvan,szóval kéne valami más javaslat.

Előre is köszi!



2013. aug. 21. 10:37
 1/5 anonim ***** válasza:

A kínai szűz tea kapható kapszulás kiszerelésben is.

Elméletileg csak lótuszlevél és zöld tea van benne. Nekem hat. Más ismerősömnek is.

2013. aug. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lédús körtére vizet inni. Én egyszer du.ezt véletlenül megtettem, aztán hajnalban mehettem először potyogtatni, aztán folyatni :D
2013. aug. 21. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Zöld tea nem segít,általában azt iszok vagy menta teát,kicsit sem jó a helyzet:/

A körtét viszont kipróbálom mert arról még nem hallottam:D

2013. aug. 21. 11:13
 4/5 anonim ***** válasza:
Estére szoktam ezt enni utoljára: alma reszelve, 1 kis méz rá, fahéj és 1 evőkanál lenmagot keverek bele. Ez elég jó szokott lenni nekem és finom :)
2013. aug. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Akkor pontosabb leszek. Erre gondoltam:


[link]


Itt nem teát kell innod, hanem lenyeled kapszulában ennek a porított levelét a lótuszlevéllel egyetemben. És ha nem hat, akkor lehet emelni is az adagot. Sokkal töményebb, mint a tea.

2013. aug. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!