Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Le szeretnék fogyni van hozzá...

Le szeretnék fogyni van hozzá segítség?

Figyelt kérdés
le szeretnék fogyni és kellene valami vagy inkább valaki aki segít összeállítani egy edzés tervet és diétát amit tudok folytatni pénzem nem sok van szóval nem nagyon tudok érte fizetni értem ez az alatt hogy nem megyek edzőterembe. ha van tippetek vagy valami akkor írjátok meg lécci. 28/ F 110kg 178cm

2013. aug. 22. 20:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem írj a fogyókúrák kategóriába, ott biztosan kapsz pár hasznos tanácsot.
2013. aug. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

nem kell ide konditerem :)

kaloriabazis.hu ide regisztrálj állítsd be a paramétereidet és kifogja mutatni ,hogy hány kcalt ehetsz illetve a fehérje, szénhidrát és zsírt is grammban, tudod vezetni, hogy mit eszel nagyon jó oldal :)

én úgy kezdtem el fogyozni, hogy kenyeret elhagytam minden mást ettem viszont írtam a kalóriabázisba, hogy mit és ott tudtam követni, hogy még mennyit ehetek

az evés részéről ennyit kell tudni nem muszáj salátákon élni akármit lehet enni csak mértékkel (én tudtam magamról, hogy ha elhagyom a kenyeret akkor könnyebben fogom leadni a kilókat)

a torna részéről meg kérdés, hogy van-e otthon neked valami amit tudsz használni? pl bicikli szerintem kezdésnek megfelelő lenne neked, vagy az elején még az is sokat számít ha elmész sétálni és gyors tempóban csinálod idővel meg futhatsz is. ha van otthon valamilyen edzőgéped akkor nyilván sokkal könnyebb dolgod van :)

8 ezer forintért már lehet kapni lépcsőzőgépet énis nemrég vettem magamnak és imádom :) ha esetleg kérdésed lenne szívesen segítek neked :)

2013. aug. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!