Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet a bajom, lehet hogy...

Mi lehet a bajom, lehet hogy komoly?

Figyelt kérdés

Szóval már egy ideje több mint egy éve úgy három néha néha reszket a kezem ha kinyújtom előre van hogy csak alig reszket van hogy annyira hogy elejtem a poharat ez mitől lehet? Aztán sokszor érzek fájdalmakat a bordám és a szívem környékén néha belenyílal a fájdalom egy kis időre elmúlik és megint és így tovább eszméletlenül fáj volt hogy éppen álltam és elestem tőle. Sokszor szédülök, hányingerem is sokszor van. Rossz a közérzetem. Néha olyan mintha ülnének rajtam és alig kapok levegőt. Rengeteg allergiám van és kiskoromban erősen asztmás voltam mostanában már az asztmás tünetek is jönnek visszafelé, lehet hogy köze van hozzá? Valaki tudna segíteni hogy mi baj lehet?? Előre is köszönöm és a helyesírási hibákért elnézést kérek!

Fiú/16



2013. aug. 22. 22:18
 1/3 kisegérkee válasza:
Miért nem mész el a háziorvosodhoz és kérded meg töle?
2013. nov. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Háziorvosnak panaszkodni és csináltatni vele egy teljes vérképet. Mikor megvan az eredmény, akkor érdemes több szakembert felkeresni: neurológus először és mindenképp, aztán ha nem talál semmit lehet tovább menni allergológus , immunológus stb.

az allergiák egyébként legtöbbször csak valami egyéb betegségnek vagy mérgezésnek a tünetei, pl. ha van amalgám tömés a fogadba az okozhat higanymérgezést és attól lehetnek komoly tüneteid, vagy gombás fertőzés is kiválthat allergiát.

Illetve szedni mindenféle vitaminokat és ásványi elemeket, hátha valami komoly hiánybetegség(ei)d van(nak), de hát ez amúgy is alapvető...

2013. nov. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a válaszokat :)
2013. nov. 16. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!