Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon félek, hogy valami...

Nagyon félek, hogy valami komoly baja van a fiamnak. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Annyira fájt a hasa, hogy kórházba került és nem tudják, hogy mi baja van. Vizsgálják de nem találnak semmit. Nagyon rosszul van pedig csak 3 éves. Felváltva vagyunk vele a feleségemmel de én képtelen vagyok lenyugodni, mégis meg kellene próbálni. Mit tegyek? :(

2013. júl. 28. 03:23
 1/10 anonim válasza:
61%
Az orvosokon múlik. Amit ilyenkor tehetsz, hogy megőrzöd a hidegvéred, leülsz egy kicsit és megnyugszol. A gyereknek sem tesz jót ilyenkor egy idegbeteg, ide-oda ugráló apa... Lehet hogy szimpla gyomorrontás, de lehet h semmi komoly :) nyugi. remélem minden rendbe lesz
2013. júl. 28. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Előtte próbálok nyugodt lenni de igaziból nem tudom hogy lehet egy ilyen helyzetben nyugodt lenni. Remélem én is, hogy nem komoly.
2013. júl. 28. 03:43
 3/10 anonim ***** válasza:
23%

Menjetek egy látóhoz, egyvalaki van, akit teszteltem (kórházi kivizsgálás után diagnosztizált látással, és eltalálta).

Privátban megírom.

De elmehettek találomra 5 látóhoz, és ha többen ugyanazt mondják, akkor talált.


Mióta van a kisgyerek a kórházban?

Milyen vizsgálatok voltak és mit "lőttek ki"?

2013. júl. 28. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
De még gondolom vizsgálgatják és ki fog derülni mi a baja. Ezek a vizsgálatok hosszadalmasak.
2013. júl. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Hát én úgy vettem ki, hogy már jó ideje vizsgálgatják és nincs eredmény...

Eleve hétvégén nincs vizsgálat, tehát akkor már legalább szerda óta tart, főleg hogy azt is írta, felváltva járnak be hozzá.

2013. júl. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hétfőn került be és azóta se mondanak semmit. Szó szerint semmit. Azért ez elég durva szerintem, hogy nem képesek semmit se mondani. Amikor megkérdezem csak annyit kapok, hogy még vizsgálják mert az eddigi eredmények jók. Semmi olyat, hogy mire gondolnak vagy mire nem, komoly-e vagy sem.
2013. júl. 29. 01:22
 7/10 anonim ***** válasza:

Pedig ehhez jogod van, kérj konzultációt!!

Ez olyan betegjog, ami ki is van írva a váróban a falra!

Ragaszkodj hozzá!!

2013. júl. 29. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Rendben :)
2013. júl. 30. 02:27
 9/10 A kérdező kommentje:
Egyébként már jobban van, de a baját még mindig nem tudom.
2013. júl. 30. 02:28
 10/10 anonim ***** válasza:
Milyen vizsgálatok voltak?
2013. júl. 30. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!