Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mindig fáj a hajam, vagy a...

Mindig fáj a hajam, vagy a fejbőröm hátul a forgónál! Mitől lehet? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

Sokat vakarom ujjbeggyel(nem körömmel), mert annyira viszket, de már kb.1 éve és nincs élősködőm sem! A hajamat mosom 2 naponta, mert ha nem mosom, akkor is fáj és viszket! Ha meghúzom a hajamat, még ha egy kicsit is, akkor is fáj! Mondták, hogy lehet, hogy száraz a fejbőröm és használjak balzsamot, de az sem segít, sőt hajkrémet is használtam, de nem vált be! Nagyon félek, hogy kihullik a hajam és kopasz lesz a fejtetőm!:(

Bőrgyógyászhoz is gondoltam, hogy elmegyek, csak az a baj, hogy mindig hülyeségeket ír fel és sosem arra a bajomra, ami éppen van!Szal eléggé hozzá nem értő a doki!

Sokszor korpásodik a hajam, de akkor is fáj, amikor nincsen korpám! Nem tudom mi lehet a baj és azt sem mivel kezelhetném! Segítsetek! Egyébként nem festetem a hajam! 19/F


2009. okt. 30. 14:12
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!