Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kihez forduljak ebben az esetben?

Kihez forduljak ebben az esetben?

Figyelt kérdés
a történetem a következő.. : tegnapi napon ettem egy csokit reggel, és utána gombóc érzés lett a torkomban. és nehezen tudtam nyelni. elmentem a fül-orr-gégészetre, ott azt mondták rendben vagyok, kérdeztem hogy mi van ha a légcsövembe ment az étel? azt mondták akkor nagyon köhögnék.. oké.. kijöttem a rendelőből, és rámjött egy furcsa erőltetett köhögés. azért, mert mikor levegőt veszek, olyan érzés mintha valamit a légcsövembe lenne.. és nem jönne ki/fel. állandóan köhögök, de semmi. mit tegyek?

2013. aug. 25. 08:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Pszichoszomatikus lesz szerintem.
2013. aug. 25. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha fülészeten azt mondták, hogy rendben vagy, akkor pszichés tünet, csinálj mára valami jó programot, érezd jól magad, és ne képzelődj most betegségről.
2013. aug. 25. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!