Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Orrsövény vissza tud ferdülni?!

Orrsövény vissza tud ferdülni?!

Figyelt kérdés
Nagyon fontos kérem akinek szintén volt ilyen műtéte vagy hallott efelől valamit az ossza meg velem is! Másrészt én tegnap este vettem észre hogy eszméletlenmód megvan dagadva jobb orkagylóm (úgy hogy már azt is műtötték!) de nem emlékszek rá semmire mert be voltam xanaxozva.

2013. aug. 26. 09:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem volt orrsövényműtétem 18 éves koromban, lényegében porcokat vettek ki, altatás nélkül, érzéstelenítéssel csinálták, de azért fájt rendesen, mintha a homlokomat húznák ki az orromon keresztül, sok vért vesztettem, mert az orvos megsértett valami nagyobb eret, kicsit szédelegtem utána, de nem volt komplikáció, 3 napot voltam kórházban, azóta semmi baj.
2013. aug. 26. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ja, és a kérdésre is válaszolva: visszaferdülés nincs, visszaferdíteni sem lehet, csak porcokat tudnak kivenni abból az oldalból, amerre elferdült, azaz amelyben akadályozott a levegő áramlása.
2013. aug. 26. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 betty333 válasza:

Nekem is orrsövényferdülésem van, de sosem zavart igazán, legalábbis eddig.

Kb 2 éve viszont állanóan be van dugulva az orrom - nekem is volt orrkagyló mütétem, ami nem sokat ért. A doki szerint allergia és éllandoan orrspréjt kéne használnom.

Voltam egy másik dokinál, az az monta hogy az orrsövényt, és a kis orrkagylót kéne most megoperálni. Hát ez olyan própa -szerencse, arra meg csak ne operálgassanak.

Mellesleg érdekes hogy a CT-n szög egyenesnek tünik az orrsövény és a doki aki aki az orrkagylómat operálta azt mondta hogy nincs is vele semmi baj. A masik viszont azt mondta hogy ö márpedig belenézett azzal a csővel az orromba és látja hogy el van ferdülve.

Szóval én már senkinek nem hiszek, és nem fekszem fel a műtöasztalra csakhogy a doki zsebeit dagasszam.


Én hallottam olyat is hogy visszanő, masoktól pedig at ellenkezőjét. Én biztosan csak akkor operáltatnám meg ha 100% hogy az okozza a bajt, és tutti hogy segít.

2013. aug. 26. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!