Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az alábbi csúcsképességek...

Az alábbi csúcsképességek közül ti melyiket választanátok, ha csak egyet lehetne?

Figyelt kérdés

láthatatlanság, időutazás, gondolatolvasás, szuper gyorsaság, telekinézis, jövőbelátás, gyors regenerálódás, teleportálás, lánggyújtás, szikráztatás, termogenezis


(a telekinézis ugye az, hogy mindenféle testet mozgatsz az elméddel, tehát magadat is, vagyis ha tudsz telekinézist, akkor tudsz repülni is


lánggyújtás alatt azt értem, hogy pusztán az akaratoddal tüzet hozol létre, persze az téged nem éget meg


szikráztatás: villámokat, elektromosságot szórsz a kezedből


termogenezis: bárminek megváltoztathatod a hőmérsékletét, ha hozzáérsz)



nekem a telekinézis kéne


2009. okt. 30. 20:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Láthatatlanság, és gyors regenerálódás.
2009. okt. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
az időutazással tudnék a legtöbb pénzt összeharácsolni, szóval azt
2009. okt. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

jövőbelátás,talán el tudnám kerülni a rossz dolgokat:D


de durva lenne ha ezek léteznének,sosem tudnám mikor kukkol valaki láthatatlanul,vagy olvas a gondolataimban:D


az időutazás is zsír,csak az a baj hogy ha visszamész a múltba,akkor a múlt lesz a jelened,a "jelen" pedig a jövő,és ugye oda nem tudunk utazni ami még nincs. szóval ottragadnánk a múltban.

2009. okt. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:

gondolatolvasás!

de szerintem nekem egyik sem kéne

2009. okt. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

kedves első válaszoló, a kérdésbe úgy írtam, hogy csak egyet válassz


kedves harmadik: nem értem, miért ne mehetne az időutazó a múltból a saját idejébe vissza? az időutazó előre is és hátra is mehet az időben


kedves negyedik: kifejtenéd, miért nem kéne neked egyik se?

2009. okt. 30. 21:18
 6/15 anonim ***** válasza:

harmadik vagyok

hogyan utazol oda ami még nincs?

nézted a Rejtély c. sorozatot? abban volt hogy dimenziók között utaztak,ahol minden ugyanolyan mint abban a dimenzióban ahol mi vagyunk,de mégis más,mert máshogy alakultak az események. ezt tudnám elképzelni,bár igazából ez nem időutazás,de ez esetben átutaznék abba a dimenzióba ahol nem volt keresztes hadjárat meg boszorkányüldözés:D

2009. okt. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

harmadikhoz:

úgy érted, hogy a jövő még nem létezik, mivel még nem történt meg?

tehát szerinted téged nem látogathatna meg egy időutazó a jövőből, vagyis egy múltbéli embert te nem látogathatnál meg, mivel az ő szemszögéből te lennél a jövőbeli?

2009. okt. 30. 21:34
 8/15 anonim ***** válasza:
Én a láthatatlanságot választanám. Simán kipakolnám a bankot és senkinek sem tünne fel. De tuti lenne. :-)
2009. okt. 31. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az előttem szólóhoz. :)))


De vicc nélkül: a kérdező épp azt nem említette, ami a legjobban tetszene nekem: teleportáció. Imádok utazni ugyanis. És akkor egyáltalán nem telne időbe az utazás és nem is kerülne semmibe. Marhára bírnám élvezni.

2009. okt. 31. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én a gondolatolvasást választanám.
2009. okt. 31. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!