Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fehér vagy fém fogszabályozót...

Fehér vagy fém fogszabályozót választanátok?

Figyelt kérdés
Ha muszáj lenne.. NEM DIVATBÓL!! Előre is köszi!
2011. aug. 10. 21:31
 1/8 anonim válasza:
fém
2011. aug. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Fémet, nekem fehér, azaz fogszínű volt, és mindig elszíneződött mondjuk kávétól, én így utólag a fémet választanám!: )
2011. aug. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
nekem fém volt. fehéret még nem láttam, de ha elszíneződik, akkor duplán inkább a fém :)
2011. aug. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Fém.

Nekem aug.25-én teszik fel, de a gumik lilák lesznek;D És ezt minden hónapban lehet cserélgetni, szóval, ha már el kell viselnem a fogszabit, akkor legyen már benne egy kis buli:DD

Amúgy meg azt mondta a fogszabis orvos, hogy a fehér hamar elszíneződik+ nem is annyira hatásos, mint a fém.

2011. aug. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :) Majd rákérdezek a fogorvosra, hogy melyiket ajánlja! :D De mintha valami olyasmit mondott volna még régebben, hogy a fogorvosok a fémmel tudnak jobban dolgozni! :) Nekem is az jobban tetszik! Mert a fehér messziről úgy tűnik mintha "koszos" lenne a fogad! xD
2011. aug. 11. 10:09
 6/8 anonim ***** válasza:
Heh.. ez jó kérdés... :D csak mert nekem fém van, fehéret akartam, csak miután kiderült, hogy hiába vagyok 18 év alatt azt nem támogatja a tb, és kb. 400 ezer forint, hááát akkor már jó volt a fém is xD
2011. aug. 11. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát ahol én csináltatom ott 80.000ft a fém és 100.000ft a fehér! :) Úgyhogy nem sok különbség van a kettő között! Ezért kérdeztem, hogy szerintetek melyik a jobb! :)
2011. aug. 11. 16:49
 8/8 anonim válasza:
Nekem fehér volt és szerintem jobb, mint a fém. Gyakran kell gumit cseréltetni a fogorvossal és akkor nem tűnik sárgának, koszosnak. Nem olyan feltűnő, mint a fém, szóval szerintem jobb.
2011. aug. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!