Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kakiláskor, amikor leesik a...

Kakiláskor, amikor leesik a kaki, az a koszos víz mindig felfröccsen rám! Lehet ettől valami bajom? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2009. okt. 31. 08:43
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
36%
Hányingerkeltő. Itt aztán olvashatók irodalmi megjegyzések, dehogy a kultúra az felsőfokon De hogy az nem normális aki ilyen kérdést kiír az biztos. Menjél el dokihoz, neked a fejedben van a gond. Ott már kaptál is fertőzést.
2009. nov. 4. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 A kérdező kommentje:

Nem hiszem hogy pszichológus tudna segíteni a víz felcsapódásán, tudom hogy sokminden fejben dől el, de szerintem ez pont nem! Köszi a válaszokat!


Ha van még valakinek ötletes szarási tippje, írja bátran!

2009. nov. 4. 09:12
 33/40 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos a modern wc-k ilyenek, erősen hat bennük a gravitáció. A munkahelyen sajna nálunk is ilyenek vannak, de otthon, hála a 30 évvel ezelőtti panel, házgyári tervezésnek, még hagyományosba lehet végezni a dolgot.
2009. nov. 4. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
100%

Jajj, betegre röhögtem magam a válaszaitoktól :D :D Köszi kérdező :D:D

Amúgy tényleg a visszaköszönős wc nem a legjobb megoldás, eélg undorító. Mondjuk az, ami fölül vízszintes, és megáll benne a sz@r, az büdös, azt, amin ferdén csúszik lefelé egészen a vízig, állandóan takarítani kell, minden sz@rás után. Örök dilemma :)

2009. nov. 4. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 A kérdező kommentje:
"ferdén csúszik lefelé egészen a vízig" Ez jól hangzik! Le lehet szörföztetni a kakit a vízig! Még nem láttam ilyet, de utámanézek! Köszi
2009. nov. 4. 10:11
 36/40 anonim ***** válasza:

Cseréld ki a WC-t, vagy tegyél alá papírt. Egyébként rengeteg súlyos kóvetkezményei lehetnek ennek!

Bélgyulladás,bőrpír(a fenék tájon),súlyossá alakuló bélgázok,

bőrhámlás(a fenék tájon), hányás, hasmenés.

2009. nov. 4. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem porbáld ki a kéztörlö papirt bele tenni mert az vastag és le is megy könyen . Vagy probálj el kicsit elöréb hajolni mikor kijön igy nem fog rád csapni a viz . Vagy egy régebbi tipusu wc-re lecserélni vagy esetleg egy NEM lengö wc-re igy abba nincs ilyen porbléma. Sajnos az én wc-m is ilyen igy nekem is gondott okoz de én a papiral legtöbbször megoldom . Ha meg intézménybe vagyok ott nem féle tele tömmni a szaros wcjüket mert leszarom ha eldugul :D Szo szerint....
2009. nov. 5. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim válasza:
Ha a fertőzéseket nem vesszük figyelembe, tulajdonképpen még jó is, mivel ha nagy az adag és égeti a lyukad, kellemes lesz a hideg vízfröccs. Amúgy a papírkocka a vízre az egész jó. (nálunk régiféle van itthon)
2009. nov. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim válasza:
Menj ki egy félreeső helyre oszt csináld ott,vagy a fűbe vagy a sárba vagy betonra.Ha viszont nem tudsz kimenni mert teszem azt panelban élsz,akkor húzz egy gumikesztyűt és mikor pottyan a tégla kapd el.Akkor nem fröccsen föl.xD
2009. nov. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 Szesze válasza:
Hát nem hiszem el h a szarásrol beszélgetünk...s menyi a hozzászoló...haha Ez mondjuk nekem is probléma, de én kicsit mindig elébb ülök, majd utána wc kefével szépen letisztogatom a maradékot.
2009. nov. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!