Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől lehet enyhén zöldes, de...

Mitől lehet enyhén zöldes, de átlátszó nyálkás váladék kaki helyett és közben?

Figyelt kérdés
2010. márc. 11. 12:27
 1/10 anonim ***** válasza:
36%
Megszexeltek az UFÓk éjszaka. Javaslom a Mónika showba való szereplést.
2010. márc. 11. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ettél valamit, amit a szervezeted nem tudott megemészteni és ilyen formában távozott a szervezetedből. Szerintem semmi extra.
2010. márc. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek a második válaszolóval. A keményítőt például ne tudja a szervezet megemészteni: kukorica, borsó stb.
2010. márc. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ma olyan volt, hogy kakilni kellett, elmentem a WC-re, és ez a nyálka szerű jött belőlem. A zöldes színt el is hanyagolhatjuk, inkább olyan vizesen áttetsző anyag, átlátsző nyálka. Én valami ételallergiára gondolok, de nem tudom, hogy étel allergia okozhat-e ilyet, és ha igen akkor milyen étel lehet? Esetleg valami komolyabb dolog lenne?
2010. márc. 11. 16:27
 5/10 anonim ***** válasza:

A nővérem ételallergiás, de maximum hasmenése és száj felpuffadása, hólyagosodása van. Szerintem ez nem az.


Nem vagy megfázva? Mert ha lenyeled a slejmet, attól is lehet.

2010. márc. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem vagyok megfázva, de tényleg olyan slelymszerű átlátszó állagú.
2010. márc. 11. 21:20
 7/10 anonim ***** válasza:
Orvosra gondoltal? amugy a kisbabaknak szokott ilyan hasonlo nyalkas zöldes hasmenesük lenni, amikor betegek. lehet valami a beleiddel (nem megfelelö tapanyag felszivodas stb.9 vagy valami virusos ize, de nem vagyok orvos ezert javaslom hogy keress fel egyet.
2010. márc. 14. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Persze, hogy gondoltam orvosra. Viszont arra is gondolta, hogy hátha valakinek már volt ilyen esete és tudja, hogy mitől lehet. Mostanában teljesen helyre jött a székletem, de ha ismét előfordul, biztosan elmegyek dokihoz.
2010. márc. 14. 09:26
 9/10 anonim válasza:

Mindenképpen érdemes egy méregtelenítő kúrát végigcsinálni,ami kitakarítja a bélrendszert és elpusztítja a parazitákat.Majd visszaállítani a normál bélflórát. Amit tapasztalsz az arra utal, hogy ez időszerű nálad. Annyi mocskot nyelünk be, hogy erre mindenkinek szüksége lenne legalább évente egyszer különösen így tavasszal-nem volt véletlen szokás a böjt Húsvét előtt.Keress meg, ha tudok segíteni.

Kónya Erika fizioterapeuta

2010. márc. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
mi volt kérdező?
2021. jan. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!