Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek a forro tea és a...

Szerintetek a forro tea és a mentolos dolgok segitenek a torokfájásnak? (lent)

Figyelt kérdés

Igazság szerint nem akarok antibiotikumot szedni, mert szedem a f.gátlot, de a torkom nagyon fáj. Mentolos és a forro tea segit majd egy kicsit?Mert eddig igy ezzel nem törődtem, de most dokihoz nem akarok menni.

köszönöm a válaszokat


2009. okt. 31. 10:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Én is meg vagyok fázva de már egy hete. Nekem segítettek. De arra vigyázz hogy én sem voltam két héttel ezelőtt orvosnál és most megint beteg vagyok...
2009. okt. 31. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mézes negró, vagy sima méz (egy kiskanállal, elszopogatod) is nagyon sokat segíthet! Én sem szedek rá soha semmit, mert évek alatt kitapasztaltam, ha szedek rá gyógyszert, akkor is kb. 6 nap alatt jön rendbe, ha nem szedek rá (csak méz meg tea) akkor is 6 nap... akkor mi értelme a gyógyszernek? :)
2009. okt. 31. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm :)) Csak most szedek f.gátlot és az antib.csökkenti hatását..igaz?? ezért maradok ezeknél a dolgoknál :) Köszönöm a segitséget :)
2009. okt. 31. 10:45
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, maradj ezeknél! :) És gyors jobbulást! :)
2009. okt. 31. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, már egy kicsit jobban vagyok :)
2009. nov. 1. 11:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!