Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Huzatot kaptam és...

Mit tegyek? Huzatot kaptam és iszonyúan fáj a fülem és a fogam. (Többi lent. )

Figyelt kérdés
Egy hete huzatban aludtam. Ennek másnap meg is lett a következménye. A fülem és a lyukas fogom iszonyúan fáj. Még mindig. Pedig ez már egy hete volt. Nagyon érzékeny a fülem (ahogy apukámnak is). Próbáltam már fülmelegítővel melegíteni és kendőbe is bugyoláltam a fejem. Melegített sót is próbáltam. Bedugtam a fülemet (papír zsebkendővel-ahogy apukám is szokta-, nem tudom ez számít-e). Az egyik fogam lyukas és ez is iszonyúan fáj ha huzatot kapok. Általában melegítéssel pár napon belül elmúlnak, de most nem. Nem tudom mit csináljak már megőrülök!! Valaki segítsen!!

2013. aug. 30. 23:57
 1/5 anonim ***** válasza:
55%
Menj el a fülészetre, kapsz rá gyógyszert, és a fogászatra is sürgősen, mert a vége húzás lesz.
2013. aug. 31. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Megpróbálok elmenni fülészetre, de az biztos, hogy fogászatra nem megyek...
2013. aug. 31. 10:01
 3/5 anonim ***** válasza:
Pedig fogászatra is menj el, mert most még talán ki lehet kezelni, ha előbb mentél volna, akkor egy egyszerű fúrással és töméssel megúszhattad volna, ami egyáltalán nem fáj, most már lehet, hogy gyökérkezelni kell, de ha sokat halasztod, akkor húzni. A végén már elviselhetetlen fájdalmad lesz, átéltem ilyet, jobb ha mielőbb elmész. Kapsz injekciót és semmit nem érzel.
2013. aug. 31. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De tömni úgyse tömték volna. Még tejfog. Egyszer már voltam vele fogászaton, de csak még nagyobb lyukat csinált rá és még jobban fájt.
2013. aug. 31. 14:36
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha nem húzzák ki, vagy nem kezelik, akkor megbetegítheti a maradandó fogat is.
2013. aug. 31. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!