Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Húzatot kaptam nagyon fáj a...

Samir kérdése:

Húzatot kaptam nagyon fáj a fogam, mit tegyek hogy enyhüljön?

Figyelt kérdés
Probálkoztam mindennel de semmi sem segít , mindjárt megveszek a fájdalomtól, HELP????

2013. febr. 2. 07:47
 1/3 anonim ***** válasza:
A fogad nem azért fáj, mert huzatot kaptál, hanem azért, mert szuvas. Ezen pedig kizárólag a fogorvos segít. Addig meg erős fájdalomcsillapító, Panadol extra, Cataflam.
2013. febr. 2. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem van ott más baj is a foggal, nem a huzat a fő oka. Fogdokihoz menj!
2013. febr. 2. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 TappancsMancs ***** válasza:
Fogorvos jó ötlet, egy rutn mindig jobb mintha már nagyon gáz. Amúgy sokaknak érzékeny a foguk a hidegre, forróra, édesre.. Ha doki semmit se talál akkor a Sensodyne fogkrém pont erre van és nagyon jó. Ha ez utóbbi a gond akkor bizonyos hiánya van a fognak és ezt ez a fogkrém bepótolja neki. Addig se meleg se hideg és ha szerinted kell valami fájdalomcsillapítót szedj be.
2013. febr. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!