Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitol hullhat rettentoen a hajam?

Mitol hullhat rettentoen a hajam?

Figyelt kérdés
2009. nov. 1. 16:09
 1/6 anonim ***** válasza:
nekem vashiány miatt hullott a hajam. ajánlok egy vérvételt, az sok dologra fényt derít, hogy mi hiányzik a szervezetedből. ha ott nincs gond, menj el bőrgyógyászhoz, vagy próbálkozz meg hajerősítő kapszulákkal, amik beszerezhetők patikákban, DM, Rossmann és társaik. Netről nem ajánlom, az nem megbízható, vagy ha mégis onnan szeretnél venni, alaposan néz után a terméknek, kérdezz meg fórumokon más véleményeket, lehetőle olyanoktól, akik használták már. Herbáriában lehet kapni Varga Hajcseppeket, az jó, apukámnak segített. azóta fele annyi haj van a kádban és mindenhol, meg kinőtt neki újra :)
2009. nov. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Koszi, aranyos vagy! Nezek valamit a Dm-ben.
2009. nov. 1. 16:35
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem a DM a megoldás. Tényleg jobb lenne a vérvétel. Egyik ismerősömnek kiderült, hogy mandulagyulladás miatt hullott és ki is kellett venni a manduláját, hogy elmúljon. Lehet bőrgyógyászati probléma is. Ha szeretnél hajat, akkor jobb ezzel nem viccelni...
2009. nov. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A mandulamat mar kivettek, ez nem lehet az oka, valami mas lehet a gond. Elmegyek vervetelre, koszi. Neked is volt amugy ilyen hajhullos problemad?
2009. nov. 1. 19:50
 5/6 anonim ***** válasza:
Bocs az offért! Nekem kb. nyár eleje óta van hajhullásos problémám. Én azóta más okból kifolyólag voltam több vérvételen is, a vasam normális, gyulladásra utaló nyom nincs a szervezetemben, ezt még a fertőző osztályon is megállapították! Próbáltam a Svédcseppes sampont, most a Seborinnál tartok... Egyelőre nincs több ötletem, remélem Te kapsz néhány jótanácsot, amit én is kipróbálhatok. Az én bajom a probléma szempontjából hasonló a tiédhez, csak én meg már a te általad kapott tanácsok szerint körbefutottam pár kört, és nem találok megoldást a bajra. Ha találsz egy jó megoldást, kérlek írd meg nekem, hogy mi vált be, nyugodtan privibe is! Előre is köszönöm!
2009. nov. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ok! En sajat magamnal a stresszre gondolok.
2009. nov. 2. 01:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!