Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Segítség! Mi bajom lehet?

Segítség! Mi bajom lehet?

Figyelt kérdés
agyvérzés? agyi aneurizma? vagy mi lehet a bajom? egész nap fáj a fejem, szédülök, de ez nem megszokott fejfájás... hanem más.. mintha nyomás lenne a fejemben ez is leginkább hátul a látó központnál. voltam orvosnál, de mivel eddig elég sok minden pszichés bajom volt, ráfogta hogy ez is az! bár kétlem. segítsen valaki.. nem tudok már kihez fordulni.. 16 fiú.

2013. szept. 3. 19:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem is mindig ezt mondta az összes orvos minden bajomra... szép kis orvosok. Bár nekem nem épp ez a bajom.

Az a baj, hogy így nem lehet megmondani, hogy mi is a bajod. Szerintem menj el egy másik orvoshoz. Gondolom még diák vagy, szóval nem kerül semmibe, hogy kivizsgáljanak. Kérj vizsgálatot, akkor hátha fény derülne valamire.

Az is lehet, hogy migrénes fejfájásod van.

2013. szept. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
nekem is ez volt, nyáron elküldtek MR-re és sok vért találtak a fejemben, de nem akarnak műteni mert még kockázatos lenne a tünetek ugyanezek voltak mint amiket leírtál. 14-L
2017. nov. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!