Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Alkoholizmusról beszélünk...

Alkoholizmusról beszélünk akkor is ha valaki minden héten berúg legalább egyszer max kétszer?

Figyelt kérdés
2009. nov. 2. 13:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
41%
IGEN!
2009. nov. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Nem hiszem :) Sráckoromban és is beitaloztam heti 1x tutira (éveken keresztül).


Érzed úgy, hogy nem bírsz az alkohol nélkül meglenni? Mert akkor az már kezdődő alkoholizmus.

2009. nov. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
86%
Legalábbis nagyon közel áll hozzá.
2009. nov. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

amennyiben nem bírja ki enélkül, igen

nem csak a mennyiségtől függ, hogy arról beszélünk-e, hanem, hogy le tud-e róla mondani, vagy sem. ez elég szubjektív. de ha ez rendszeres, amit írtál, akkor nem halad túl jó úton az illető

2009. nov. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
77%

Hja, nem mindegy, miért rúgik be az ember.

- A buliban, hogy jó legyen a hangulat

- Mert kényszeres az alkoholfogyasztás


Szerintem az elsőről van szó a kérdező esetében :) Az alkoholisták egy napig sem bírják szeszkó nékül.

Szal ne aggódj, no problémó :D

2009. nov. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
86%
Rendszeresen megtörténik, ugyhogy jó irányba haladsz, vagy már az is vagy.Ha alkalmanként történne, akkor az nem számítana annak.
2009. nov. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Szerintem a heti 1x az "alkalmanként" van.
2009. nov. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
nyáron mindennap tudtam iszogatni de most h elkezdődött sulim nem megy csak heti egyszer vagy kétszer de hiányzik:S végülis kibírom csak rossz h lekellett csökkentenem
2009. nov. 2. 13:39
 9/14 anonim ***** válasza:
És a bulik hiányoznak vagy a pia? Mert ha a pia, az ivás, akkor ez kezdődő alkoholizmus...
2009. nov. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
nem is tudom mindkettő hiányzik meg ez a nyár előtt is iszogatunk minden héten szal már egész régóta talán 2 éve folyamatosan csak valamikor többször egy héten valamikor kevesebbszer de minden héten az a lényeg:S
2009. nov. 2. 13:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!