Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Melyik a legjobb hashajtó?

Melyik a legjobb hashajtó?

Figyelt kérdés
2013. szept. 5. 18:16
 1/2 anonim ***** válasza:
55%

A hashajtó esküszöm rosszabb mint a drog. Én lassan egy éve szedek, mivel étkezési zavarom van, és esküszöm egyszerűen rohadtul nehéz vele leállni, mert kiszed belőle 2 kilónyi cuccot, ráállsz a mérlegre, és örülsz mint majom a farkának, de egyszerűen nem lehet vele leállni, és tönkreteszi az emésztésed, szerintem nekem már a fél belem elrohadt, ennek ellenére még is képes vagyok apróbb kalóriatöbbletnél beszedni 11-et, mert már nem hat úgy mint régen, mert a szervezetemnek kialakult a hatóanyagával szembeni toleranciája. Ezt nem hosszútávra találták ki, egy doboznál többet tilos beszedni, csak átmeneti székrekedéshez szabad, mert egyszerűen tönkreteszi a szervezeted. Rohadt nagy akaraterőm van, de evvel komolyan mondom,nem lehet leállni, ha egyszer elkezded, mivel pár adag után alapból nehezebb lesz nagywczni, ami arra késztet, hogy tovább szedd.

Egyél szilvát/barackot tejtermékkel, de kérlek, ne szedj hashajtót. 1 darabtól is szörnyen görcsöl a hasad, rosszabb mint a legdurvább menstruációs görcs, én tegnap 8-at vettem be kétségbeesésemben, és ma majdnem leszúrtam magam a görcsöktől, és ugyanez volt az elején 2 tablettánál is.

Szóval kérlek. Ne szedd. Csak a baj van vele.

2013. szept. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Fenolftalein eléggé erős, jó hatású, olcsó, recept nélkül kapható a patikában. Csak aztán gyorsan fussál! :)
2015. febr. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!