Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tennél (tettél), ha...

Mit tennél (tettél), ha megtudnád rákos vagy?

Figyelt kérdés

Elkezdenél valami készítményt szedni vagy nem? Ha igen akkor milyent (van nagyon sok fajta)?

Biznál egy orvos véleményében vagy többre lenne szükség?

Ha vidéken laksz, akkor ott kezeltetnéd magad vagy megkeresnéd a legjobb kórházat?


Te mit tennél?



2013. szept. 8. 12:40
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Nem tennék semmit. Első sokk hatására begyógyszerezném magam. Nincs szükségem arra,hogy a családom összes pénzét "hálapénz" formájában az orvos zsebébe csúsztassa. Eltűnnék és csókolom.
2013. szept. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Több évet dolgoztam onkológián, úgyhogy nagyon jól tudom, hogy mivel jár ha kezeltetem magam és mivel, hogy ha nem.

A leleteim alapján dönteném el mi legyen. Sajnos ez alatt a több év alatt sikerült kitapasztalnom azt is, hogy mik azok a helyzetek amikor az orvosok vetítenek, úgyhogy nem tőlük kérnék tanácsot.

De igazából én nem vagyok laikus a témában. Nem tudom ha laikus lennék, akkor hogyan lenne.

Nehéz helyzet, az egyszer biztos.

2013. szept. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én mikor megtudtam nagyon kikészültem. Belementem a kemoterápiába mert élni akartam,végig csináltam. Most 3,5 éve tünetmentes vagyok.

Én elkezdtem szedni a flavint és az avemart. De az orvod mikor megtudta ,hogy ezeket szedem,rám szólt ,hogy ne szedjek semmit.

Miskolcra mentem orvoshoz és nála maradtam.

2013. szept. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Először is mindent kipróbálnék, ami még nem egészségtelen, és látom értelmét. Az után bele mennék az ilyen kemoterápiába stb...
2013. szept. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!