Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Komoly párkapcsolatban élők!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komoly párkapcsolatban élők! Mit tennél, ha megtudnád ma, hogy a szerelmes/párod megcsalt?

Figyelt kérdés
Kort, nemet is írjatok!
2013. ápr. 11. 18:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

ez a kapcsolattól is függ.. és attól, hogy honnan tudom meg

de egy komoly párkapcsolat egyébként hajlamos a megbocsájtásra:)

de fontos a háttér.. miért csalt meg? berúgott és rámásztak? esetleg berúgott és hiperkancás lett? esetleg egy hónapja nem találkoztunk már és hiánya lett? (ez mondjuk nem mentség)

a fentiek tűrhető kategóriába tartoznak főleg, ha ő vallja be és láthatóan bánja

a rossz akkor van, ha mást szeret.. úgy csak annyit kell feltenni neki, hogy "és most mit akarsz a jövőben?"

2013. ápr. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
82%

kiderült mikor volt jegyesek voltunk, a csaj telójáról írtam a csávónak h jöjjön hozzánk, az a h.lye meg jött is egyből, mikor odaért direkt a csajt küldtem ki, h nyissa ki az ajtót, volt is meglepetés,

ekkor mondtam neki h szedheted a cuccaidat, és mehetsz az új pasiddal,

na ott aztán volt sírás-rívás

a pasi meg a csajt oltotta h nem gondolta olyan komolyan h odaköltözzön hozzá, mert neki is van párja

2013. ápr. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

mindegy milyen kapcsolat, vége

hát ő is ebben bízott, de nem jött össze

2013. ápr. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Megkérdezném, hogy miért tette? És mit szeretne ezek után? Velem maradni, vagy a másikkal? Döntsön és aszerint cselekedjen. Nekünk van kislányunk, szóval első lenne a kapcsolat megmentése. 29n
2013. ápr. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Lapát, nincs mentség, meg ilyen olyan indok. Még aznap kib@sznám a lakásból az utcára cuccaival együtt.
2013. ápr. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
miért akarnék olyasvalakit akinek csak ennyit jelentettem?
2013. ápr. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
aki írja kérdezgeti, hát fogalma nincs erről az érzésről, remélem nem lesz, mindegy hány kölök van, ezt felejtsük el, mert a bizalom veszett el, szóval, aki írta mit tett az a valós kép, ezt nem lehet feldolgozni, meg lehet próbálni, de ebben nem hiszek már N
2013. ápr. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Morcos lennék amiért nem vett be.

49/F

2013. ápr. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Beszélnék vele. Voltam már ilyen helyzetben, akkor megmentettük a kapcsolatot. Mindenesetre még egy ilyet nem szeretnék, az biztos.
2013. ápr. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

mivel házasságban élek , ezért ha megtudnám hogy megcsalt, válnék!


27/N

2013. ápr. 12. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!