Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tegnap óta iszonyatosan fáj a...

Tegnap óta iszonyatosan fáj a lábam. Este nincs orvos, reggel megyek de addig mint tehetnék hogy enyhüljön?

Figyelt kérdés
szombaton kezdődött az egész egy kis térdfájdalommal.aztán vasárnap semmi, hétfőn már kicsit jobban fájt és a fájdalom át terjedt a sípcsontomra, de még kibírható.Tegnap már elég rendesen fájt de még mindig kibirtam.Ma viszont annyira fáj hogy alig bírok ráállni.Amint felállok már csuklanék is össze.Amikor ülök vagy fekszek akkor nem annyira vészes meg még járásnál sem, de lépcsőzésnél kib*szottul fáj (ami elég gáz mert naponta 4x kell átmennem vasútifelüljárón, suliba emeletek közt cikázni, buszon, házunkban lépcsőzni).Egészen a térdemtől a sípcsontom feléig.Holnap megyek orvoshoz, de addig is mit tehetnék hogy ne fájjon?Csontgyengeség, vagy a porcokkal van valami?Kívülről nem látszik semmi nincs sem feldagadva sem kisebesedve meg semmi nincs csak fáj

2013. szept. 11. 17:07
 1/4 A kérdező kommentje:
Nem erőltettem meg semmivel, nem futottam.Edzeni szoktam de azok nem érintik vagy csak minimálisan érintik a lábamat.
2013. szept. 11. 17:19
 2/4 anonim ***** válasza:
Ennyiből nem igazán lehet tudni,h mitől fájhat,de most láthatod,h nem érdemes napokig várni valamivel,ami nem javul csak egyre rosszabb.
2013. szept. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
56%
Sürgősen menjél dokihoz, mert akár trombózis is lehet.
2013. szept. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
No igen saját káromon tanultam..Holnap mindenesetre elmegyek orvoshoz és lesz ami lesz..Most kalciumot szedek és jegelem
2013. szept. 11. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!