Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon fáj a vérvétel? Holnap...

Cintia1122 kérdése:

Nagyon fáj a vérvétel? Holnap megyek reggel, de nagyon félek, rosszul vagyok a tűktől és a vértől. Megnéztem egy csomó vérvételes képet, és rosszul lettem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2013. szept. 11. 21:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy picit. Egyáltalán nem vészes. Ilyen pici fájdalommal szinte minden nap összefutunk. :)
2013. szept. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Amit tehetsz, hogy nem nézel ilyen képeket. Ezek csak elrémítenek, felerősítik benned a már meglévő félelmet.

Én is féltem a tűktől és a vértől, de ez idővel elmúlt. Nem mondom, hogy most a rajongójuk vagyok, de a félelem átment közömbös érzetbe. Amikor megszúrnak, azt érezni fogod, de egyáltalán nem vészes. Ha ütötted már be a fejed valaha is, akkor annál sokkal kevésbé fog fájni. :) A lényeg, hogy amikor veszik tőled a vért, akkor ne nézz oda, mert csak megrémíted saját magad. Inkább beszélgess valakivel, vagy gondolj valami szépre. Ne foglalkozz azzal, hogy te most hol is vagy. Hamar túl leszel rajta, és minden rendben lesz. :)

2013. szept. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm mindkettőtöknek a választ, megnyugodtam :)
2013. szept. 11. 21:21
 4/5 Nádszálkisasszony ***** válasza:
Egyáltalán nem fáj, ne izgulj! Érzéstelenítik egy sparyel és általában maga a vérvétel közben beszéltetnek, hogy elvonják a figyelmedet!:)
2013. szept. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha jó az orvos szinte egyáltalán nem érzel semmit amikor beszúrja

A lényeg hogy ne nézz oda

2013. szept. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!