Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez inhüvely gyulladás?

Ez inhüvely gyulladás?

Figyelt kérdés

Megkezdődött a suli és a tanárok 8-3-ig vagy 4-ig folyamatosan diktálnak nagyon gyorsan és ugye a kezem nincs hozzászokva.Anyum azt mondta inhüvely gyulladás.Szerintetek az?Leírom a tüneteket:2-3 napja éreztem először hogy fáj a hüvelykujjam aljánmost ott nem fáj csak ha hajlítom akkor kicsit és hajlítani is nehéz viszont hát nem ismerem a kezem részeit de megpróbálom leírni:D

Szóval van a kisujjam az fáj ha hajlítom és a kisujjam alatti mondhatni 'csíkban' vörös,fel van dagadva és fáj ha hozzáérek.De ez még nem minden!ugyenebben a vonalbe egészen a könyökömig szörnyen fáj ha hozzáérek és akoor még jobban ha írok.Nem tudom pihentetnimert minden nap ez van ráadásul a tesi is rátesz a lapáttal mikor nem birom pl. a pókjárást meg ezeket és mégis csinálnom kell...olvastam hogy ezeket sokszor 'begipszelik' meg bekötik.Remélem nem mert pont a jobb kezem és nem tudnék írni...Segítsen valaki!Mondjatok valami házi gyors gyógymódot!

14/l



2013. szept. 12. 16:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha a megerőltetéstől van, akkor sajnos csak a pihentetés jó rá, esetleg rheuma kenőcs. Menj el orvoshoz, nézesd meg, mert az inhuvelygyulladás az nem a kiujjnál szokott fájni,, hanem a csuklónál, esetleg a nagyujjad aljánál.
2013. szept. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Apum azt mondja neki is így volt mikor sok volt a tananyag és inhüvelygyulladás volt..
2013. szept. 12. 17:48
 3/7 A kérdező kommentje:
amúgy nem írtam de a csukló is fel van kicsit dagadva piros és viszket is de bekentükegy kenőccsel és jobb lett:)
2013. szept. 13. 14:38
 4/7 anonim ***** válasza:
Kenegesd, fáslizd és esténként borogasd, pihentetni kell egy ideig, mert ha nem javul, akkor begipszelik.
2013. szept. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Már jobb a kenőcstől:)
2013. szept. 13. 20:51
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem a csuklómban van,(gitár):D éppen be vagyok gipszelve. :(

Nagyon makacs elváltozás, nehezen kezelhető. Ha több napja fáj és nem javul, akkor okvetlenül nézesd meg egy dokival!

Vedd komolyan, mert még akár maradandó csontelváltozást is okozhat, ami már csak műtéti úton hozható rendbe.

Mindezeket úgy írom, hogy nem vagyok hipochonder. Nagyon nem.

2013. szept. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm az aggódást de már redbe jöttem hétvégén:)

Neked meg gyógyulást kívánok!!

2013. szept. 19. 17:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!