Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Orrmelléküreg-gyulladás lehet...

Orrmelléküreg-gyulladás lehet krónikus? Elhúzódhat évekig?

Figyelt kérdés

2013. aug. 29. 16:45
 1/4 anonim válasza:
Nekem homloküreg gyulladásom volt/van és sajnos igen...már vagy 4 éve küszködök vele, minden télen előjön. És akkor más nem is segít más mint a jó erős antibiotikumok :/
2013. aug. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Orrmelléküreg- vagy homloküreg-gyulladásra azért gondoltam, mert körülbelül 7 éve fáj a szemem/szemem környéke, a homlokom és a halántékom. Voltam már kismilliószor szemészeten, ideggyógyásznál sem találtak semmit, CT kimutatta, hogy semmi sem nyomja a szemem, stb.


Talán valamilyen üreggyulladás állhat a háttérben, bár nem folyik az orrom, ritkán vagyok megfázva, és nagyjából csak a fent leírt tüneteket produkálom.


Szerinted van benne ráció?

2013. aug. 31. 14:00
 3/4 A kérdező kommentje:
Mostanában találtam ki magamnak a gőzölést (citromfűvel), aminek köszönhetően, ha csak néhány órára is, de enyhül a fájdalom.
2013. aug. 31. 14:02
 4/4 anonim ***** válasza:
Orr-fül-gégésszel nézesd meg, meg kell röntgenezni az arcod, beutaló nem kell, menj el mielőbb, ott kapsz rá megfelelő kezelést, a gőzölés csak ideiglenes segít, ha már krónikussá vélt és nem minden esetben jó.
2013. szept. 3. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!