Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Solutio antisudorica! Hogyan...

Solutio antisudorica! Hogyan használjam?

Figyelt kérdés
Most fogok venni és kíváncsi lennék egy két dologra. Sokan mondták hogy csíp borotválás után ezért előtte kell bekenni, az azt jelenti h másnap reggel leborotválhatom és este ha bekenem már nem fog csípni? és hígítást is írtak ha nagyon csípne. Mennyi vízzel kell hígítani?
2013. szept. 13. 12:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Naponta egyszer kell használni mosakodás után, ezért én reggel ajánlom, hogy ne izzadj egész nap, nem éjszakára.
2013. szept. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

én meg teljesen máshogy ajánlom. én csak hetente 1x használom, mert halál komolyan 1 hétig nem izzadok tőle egy cseppet sem! vagyis 1 hét után kezdek el minimálisan izzadni...


viszont rohadtul viszket és mar amikor használom, ezért hogy ne tegye tönkre a napomat, nekem sokkal jobban bevált, hogy este, fürdés után használom, gyorsan elalszom viszkető hónaljjal és reggelre már se nem viszket, se nem izzad.

2013. szept. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!