Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Most veszunk iskolataskat, de...

Most veszunk iskolataskat, de anya nem akar oldaltaskat, mert az nem tesz jot a tartasnak?

Figyelt kérdés
Nos..most kezdunk el taskakat nezegetni, a nyaron ez valahogy kimaradt. A suliba eddig egy olyan taskat hordtam amit csak az egyik vallamra tudtam akasztani, nem lehetett atvetni es mikor hazaertem fajt a hatam, mert ugye, most kezdtem a kozepsulit, sok a cuccom aztan a buszhoz is rohangalnom kell... Es en egy oldaltaskat szeretnek, amit attudok magamon vetni, de anya csak hatizsakot akar venni. Tenyleg nem tesz jot a gerincemnek az oldaltaska??
2013. szept. 14. 10:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Bizony,hallgas az édesanyádra!

A másik dolog,hogy a válltáska pántja,ha tele van a tatyó, baromira tudja nyomni az embert.

2013. szept. 14. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tényleg nem tesz jót és szerintem te sem akarsz gerincferdülést. Persze ezt így egyszerűbb mondani, de amikor az ember középsuliba jár és mindenki a jobbnál jobb és márkásabb táskákat hordja te is azt szeretnéd. Én is így voltam vele..:) De utolsó évben már annyira fájt a hátam, hogy muszáj volt vennem egy rendes hátizsákot.
2013. szept. 14. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hidd el,sokkal kényelmesebb egy hátizsák!

Lehet,hogy nem a legtrendibb,de egészségesebb.

2013. szept. 14. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Valóban nem tesz jót, főképp azok után hogy a hátad már jelezte ez nem tetszik neki.

Lehet hátizsákból is jópofát és elegánsat venni és lehet azt is megfelelően hordani, ezen ne parázz.

Inkább az a ciki ha valaki nem praktikusan választ, szélsőség, de képzelj el egy nőt tűsarkúval az őserdőben, kb ultraidióta kategória.

Vedd fel a hátizsákot és slussz, semm gáz nincs vele, ha kevés cummot kell vinned néha akkor előveszed az oldaltáskát.

2013. szept. 14. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nem errol van szo, hogy ciki..mert az erdekel utoljara, hogy mit gondolnak rolam! De az oldaltaskakbol nagyobb a valasztek es szebbek..baaar, a gerincferdulest inkabb kihagynam..:D

Esetleg tudnatok mondani egy oldalt ahol szep hatizsakok vannak,lehetoleg magyar eladoktol?

2013. szept. 14. 10:19
 6/6 anonim ***** válasza:
2013. szept. 14. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!