Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Anya el akar vinni nőgyógyászh...

Anya el akar vinni nőgyógyászhoz, mert több mint 1 éve van barátom és már ideje lenne. Ez hogy is zajlik pontosan?

Figyelt kérdés

Olvastam én már minden félét. Végbélen keresztüli vizsgálat?:O komolyan van ilyen? ez nagyon undi. Igazából tablettát szeretnék íratni. Ha ezt az elején közlöm vele akkor is megvizsgál? Hogy zajlik ez pontosan? Nem vagyok szűz.

17/L


2012. jún. 13. 15:30
 1/10 anonim ***** válasza:
56%
Ha nem vagy szűz, akkor nem végbélen keresztül vizsgál.
2012. jún. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
és ha azt mondom hogy szűz vagyok? akkor igen?:O
2012. jún. 13. 15:34
 3/10 anonim válasza:
62%

Én barátnőmmel mentem, csak annyit mondtam hogy fogamzásgátló tablettát szeretnék felíratni. Megkérdezte hogy rendszeres e, volt már e szexuális kapcsolatom, és ehhez hasonló kérdéseket tett fel, de nem vizsgált meg. Ha csak ezért mész, szerintem téged sem fog.

üdv: 16/L

2012. jún. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
köszi:)
2012. jún. 13. 15:36
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

normális orvos megvizsgál.

Amikor én 17 évesen mentem gyógyszert íratni, akkor megkérdezte, hogy mióta élek nemi életet. Aztán elmondta a tudnivalókat a fogamzásgátló tablettáról. Majd fel kellett ülni a vizsgálószékre, csak alul kellett levetkőzni, két ujjal nyúlt fel, a másik kezével pedig a hasamat tapogatta (tul.képp így alulról-felülről érzi a méhet.) Vett kenetet is, méhnyakrák szűréshez, ami annyi, hogy egy hurkapálca szerű valamit érint hozzád, belülről. Ez kicsit kellemetlen lehet, de egyáltalán nem fáj. Ezután kitöltött egy lapot, amivel vérvételre kellett mennem, hogy megnézze a májfunkciókat. Sajnos ezt kevés orvos teszi meg, pedig nagyon fontos, hogy minden rendben legyen. Megvolt a vérvétel, annak az eredményével kellett visszamennem a dokihoz, aki először felírta a tablettát 1 hónapra. Mikor ez elfogyott, vissza kellett menni, kérdezte, hogy mik a tapasztalataim (nekem pl. barnás folyásom lett), majd felírta 3 hónapra.

2012. jún. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
66%
Igaza van az előttem válaszolónak. Normális orvos nem ír úgy fel semmit, hogy nem vizsgál meg!
2012. jún. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

én 15 évesen mentem és végbélen keresztül vizsgált meg

nem fájt de azért elég fura volt meg kellemetlen

2012. jún. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Az elég sz*r orvos ha meg se vizsgál... ha rosszak a májfunkciók akkor arra nem lehet tablettát szedni pl... Meg csak ez alapján tudja, hogy milyen tabletta lenne jó neked, szóval mindenképp olyan orvos kell aki megnéz.
2012. jún. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
50%

Hallgass rám, soha ne szedjél hormonális fogamzásgátlót!!! Illetve mielőtt beszeded, kérdezz meg sürgősségin dolgozó orvosokat, hogy hetente hány fiatal lányt visznek be fogamzásgátló miatti trombózissal, agyvérzéssel! Meg fogsz lepődni a válaszon. Hosszabb távon pedig növeli bizonyos tumorfajták gyakoriságát.

Tudom, hogy kényelmetlen az óvszer, de inkább a kényelmetlenség, mint a hormon. Szülés után pedig lehet spirált rakatni.

2012. jún. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
2014. máj. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!