Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 18 hós oltás után lehetnek...

Blacke kérdése:

18 hós oltás után lehetnek csalánkiütések? A 18 hónapos oltás után a kisfiamnak az oltás oldali lábán hólyagos kiütések jelentek meg. Az oltás tájékoztatóján az van hogy előfordulhat. Járt így valaki?

Figyelt kérdés
Nem viszket szerintem mert nem vakarja a kicsi.

2013. szept. 15. 07:51
 1/9 anonim ***** válasza:
Hívd ki a védőnőt, vagy vidd el orvoshoz a gyereket és ne kuruzsold. Oltás miatt biztosan nincs ilyen tünet.
2013. szept. 15. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

köszi akkor az orvos miért olvastatja el az oltás utasítását?

És akkor miért van benne a kiütés??

Tanácsot kértem olyantól akinek van tapasztalata ez egy kérdés.

Tanácsot kérek nem okoskodást.

2013. szept. 15. 08:15
 3/9 anonim ***** válasza:

Ez a tanács: vidd el orvoshoz. Egyrészt, mert lehet, hogy nem az oltástól van, másrészt, mert lehet, hogy allergiás valamire az oltásban, és arról az orvosnak is tudnia KELL.


Mit szeretnél tulajdonképpen hallani?

2013. szept. 15. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

köszi.

Gondoltam biztos akad itt valaki akinek már volt hasonlóval dolga, mert eddig semmire sem volta allergiás. És érdekes hogy csak az oltás oldali lábán van és ott is csak pár.És a tájékoztatóban azt írják előfordul és 3-5 napon belül elmúlik.

Ma amúgy sem hívhatom a védőnőt.:(

2013. szept. 15. 09:01
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem tuti, hogy allergiás, lehet, hogy csak ártalmatlan mellékhatás, de orvos vagy védőnő jó ha látja.
2013. szept. 15. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszi szépen holnap az lesz az első:)

további szép napot.

2013. szept. 15. 09:29
 7/9 anonim ***** válasza:
Allergiás reakció nem szokott viszketni. Fel kell hívni a gyermek ügyeletet, bemondani korát és milyen oltást kapott. Ilyen helyen szabad csak tanácsot kérni. A hólyagoktól én is megijednék
2013. szept. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Utolsó: én egyszer kaptam csak csalánkiütést, gyógyszertől, de az viszketett, mint a franc.
2013. szept. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem minden allergiás tünet viszket
2013. szept. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!