Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Láttam valahol egy olyan...

Láttam valahol egy olyan képet, ahol egy óriási féreg kimászott egy ember hasából, és vér van mindenhol, a féregnek pedig éles fogai vannak, ilyen valóban létezik?

Figyelt kérdés

2013. szept. 15. 09:05
 1/10 anonim ***** válasza:
A horrorfilmekben biztosan :-)
2013. szept. 15. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Valóságban?
2013. szept. 15. 09:08
 3/10 anonim ***** válasza:
Alien?
2013. szept. 15. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem...dehogyis. Valóban, bélféreg létezik, de az ilyet nem fog veled csinálni.
2013. szept. 15. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A bélférgesség létező betegség, de azok rendkívül durva esetben bélelzáródást okoznak, meg várszegénységet akár, de nem rágják át magukat a hasfalon "éles fogakkal".
2013. szept. 15. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nincs.

Az embert támadó férgek közül a nagy méretűek mind a bélrendszerben élnek (és csak a peték távoznak az emberből, a normális bélmozgás segítségével), a bőr átfúrására képesek - a mételyek - pedig igen kicsik. Nincsenek parazita óriásférgek, amelyek kirágják magukat a hasüregből. Ha lennének, akkor a növekedésük már korán súlyos panaszokat okozna, így a páciens előbb a műtőasztalra kerülne, mint ahogy a féreg kijöhetne.

2013. szept. 15. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az erekbe valóban bejuthatnak, de olyan nincs aminek éles fogai vannak és kirágja magát, ez tényleg csak horrorfilmben lehet. :)
2013. szept. 15. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Képet nem láttam, de az egyik tanárom mondott valamit erről. Afrikában sokan szenvednek tőle, a szennyezett víz miatt. Napokig vagy hetekig tart míg kirágja magát, ami nagy fájdalommal jár.
2013. szept. 15. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
9:25-ös, az a medinaféreg! A bőr alatt mozog, onnan kirágja magát, de nincs "vér mindenhol". Ellenben baromira fáj, ez tény.
2013. szept. 15. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

szia!


Én Guinea-féreg néven ismerem, de általában a lábszáron szokott kimászni, iszonyú fájdalmas állítólag!

2013. szept. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!