Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mikor fogok már mutálni?

Mikor fogok már mutálni?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok 154 cm és még nem mutáltam,szerintetek mikor fogok mutálni?
2013. szept. 15. 19:07
 1/5 anonim ***** válasza:

A mutálás az van akiknél elég későn akár 17 évesen következik be,de elég alacsony vagy a korodhoz képest,jó 10 vagy még több cm-vel alacsonyabb az átlagnál.


Fiú vagy?

Csak azért kérdem mert ha fiúként vagy ennyire alacsony akkor lehet hogy eleve későnérő vagy,tehát a biológia folyamatok később következnek be,a mutálás,a szőrösödés,növekedés stb.

Serdülsz már?

Ha nem az sem baj,mert fiúknál legkésőbb 16 éves korra biztosan meg kell a fejlődésnek indulnia máskülönben orvoshoz kell fordulni.De a legtöbb srác azért 12-13 éves korára elkezd serdülni,tehát a biológia érés beindul náluk.

2013. szept. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
igen fiú vagyok és szőrösödök
2013. szept. 15. 19:53
 3/5 A kérdező kommentje:
Meg olvastam olyan kommentelőt h 16 éves és 157 cm akkor nem én vagyok az egyedüli alacsony
2013. szept. 15. 20:02
 4/5 anonim ***** válasza:

persze hogy nem te vagy az egyetlen alacsony,sokan vannak,valaki felnőttként is alacsony,neked még jó is mert igen fiatal vagy,de egy 16 évesnek már igen kellemetlen hogy ilyen alacsony,de nem tud mit tenni elfogadja,mindenki nem lehet magas sem.


Megsérteni nem akartalak a magasságod miatt,remélem nem sértettelek meg.De már mutálsz mit írtad,hisz hol mély,hol magas a hangod,így igaz kicsit alacsonyabb vagy a korodbéliekhez de igen csak rendben vagy amúgy meg,és majd megnősz.Könnyen megtudhatod hogy milyen magas leszel később mert akkora bíztos leszel mit apukád,vagy még magasabb is.

2013. szept. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
és mi lett?mutáltál már?:)) igazából,én is ilyen alkat vagyok!13év154-155cm magas!
2014. ápr. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!