Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek, arrol ha...

Mi a véleményetek, arrol ha valaki függöségben szenved, majd leszokik?

Figyelt kérdés

értem arra hogy az egyik ismerösöm régen drogozott elég keményen majd letette,de utána alkohol problémákkal küzködött,

Majd gyohyszerhez nyult és néha droghoz.

Ráadásul marékszámra eszi a gyogyszert ha meg pia van azt önti magába!

ez nem mindennapos de visszatérö ebbe bele lehet bolondulni egyáltalán van kiut a függöségböl??? EZ kb 10 éve igy megy nÁLA


2013. szept. 15. 21:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Az egyik függőségből átesés a másikba nem nevezhető leszokásnak. Azt mondják egy függő valójában soha nem szokik le teljesen, csak megtanul uralkodni magán. Ismerősöknél én úgy láttam, hogy a többségük valamilyen nagy trauma hatására szokott le, pl. elhagyta a felesége a gyerekekkel, kivágták a munkahelyéről is, akkor végre összekapta magát. Szóval van akinek sikerül ha sokk éri vagy van motivációja a leszokásra.
2013. szept. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Az a helyzet hogy néha attol félek hogy tuladagol valamit mert telhetetlen és ideges ráadásul 2 gyereke is van akiet ellát azt normálisan teszi.

de velük is türelmetlen a párja sosincs vele ugyhogy Nem csoda.

EGYÉPKÉNT ARANYOS LÁNY CSAK EZ A NAGY BAJ VELE.

NÉHA MONDJA US HOGY ELMEGY MEG MEGÖLI MAGÁT MIT TEHETNÉK ÉRTE?

2013. szept. 15. 22:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!