Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ganglion a tenyéren (középső...

Ganglion a tenyéren (középső ujj alatt kb. )? 16/L

Figyelt kérdés
Ma délután vettem észre.Elmentem vele orvoshoz,mert pont az SZTK-ba mentem.Fogalmam sincs,hogy mit csinálhattam,feltehetőleg a vasárnapi festés talán.2 mm nagyságú,de azt mondták,ne foglalkozzak vele,majd amikor a másik ügyből kifolyólag megyek vissza,majd akkor mutassam meg.A gondom az,hogy ezzel a (jobb) kezemmel írok,és rohadtul fáj.Annyit mondtak,hogy pihentessen,de sokat kell írnom,illetve mindenhez ehhez a kezemet használom.Valami kenőcsöt esetleg ?Elég hanyagul intézett el az orvos,csak annyit mondott,esténként nyomogassam,hátha kifakad....Minden nap eszek egy C vitamin tablettát,meg fogok inni magnéziumot.

#ganglion-ujj
2013. szept. 16. 21:22
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem is volt ganglion a középső ujjam alatt, az izület mellett.. Bosszantó volt, mert mintha egy borsószem lett volna mindig a tenyeremben.. mikor megfogtam valamit, nyomta az izületet.. Semmi gyógyszert/krémet nem kaptam rá, műtétet helyezett az orvos kilátásba.. Már tervben volt a műtét időpontja is.. Történt, hogy munkába menet egy hatalmasat burkoltam (nem ütöttem meg magam, mai napig nevetek, ha visszagondolok..) és a tenyerem csattant egyet az aszfalton.. Sajogtak az ujjaim és a tenyerem elég rendesen.. Viszont! A ganglionom eltünt! :) Azóta sem érzem, hogy visszatért volna.. :D

Van egy orvos a klinikán, akinek a csuklója közelében lett ganglionja.. Az a hír járja, hogy egy deszkalappal rávágott egy hatalmasat és kifakadt neki, ergó megúszta a műtétet... Ennyit tudok Neked ezzel kapcsolatban mondani.. :) Remélem elmúlik és nem kell felvágni a kezed..

2013. szept. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!