Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Egy napja kellemetlen érzésem...

Egy napja kellemetlen érzésem van a két lapockám között, mitől lehet? Többi lent!

Figyelt kérdés

Nem tudom behatárolni, hogy most az izmaim fájnak vagy valami más (pl tüdő), de elég kellemetlen, akármit csinálok, mindig érzem, kivéve fürdésnél. Pár napja meg vagyok/voltam fázva, de az orromat már nem fújom és köhögni se köhögök, lázam/hőemelkedésem nincs, torkom nem fáj.

Utánanézve a tünetemnek azt találtam, hogy lehet szíveredetű a dolog, de én augusztus elején voltam szívultrahangon, EKG-n, mellkasröntgenen is, teljesen rendben van a szívem.

Pszichológushoz és kineziológushoz járok amúgy a szorongásom/lelki betegségeim miatt. De már nem tudom eldönteni olykor, hogy most mi pszichés és mi nem. És zavar ez a háti diszkomfort érzés :S Hétfőn voltam háziorvosnál a megfázásom miatt, akkor még ez a tünet nem volt, nincs kedvem megint orvoshoz menni, elegem van már belőlük...


egy elkeseredett 21 éves lány



2013. szept. 18. 23:18
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!