Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez az injekció nagyon fáj?...

Szervál kérdése:

Ez az injekció nagyon fáj? Vagy tényleg lehet tőle bénulni?

Figyelt kérdés
Az iskolában kapunk H1N1 vírus ellen védőoltást és én régen kaptam oltást nem tudom fájt e,vérvételen voltam.És ez annyira fáj mint a vérvétem mert akkor túlélemXDXDAmúgy lehet tőle bénulni?
2009. nov. 5. 17:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
nemtom:D
2009. nov. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem fáj.

Nem tudni, de az 1976-os vakcinától lebénultak és mai napig nem tudják mi volt a bibi

2009. nov. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

A vérvétel egyáltalán nem fáj, az injekció (legalábbis nekem) igen, mivel ott egy anyagot is fecskendeznek beléd.

Egyébként igen, le lehet tőle bénulni. Láttam egy videót egy fiatal lányról is, aki megkapta a védőoltást, és nyilván 4 nap múlva már jelentkeztek a tünetek. Normálisan menni nem tud, össze-vissza rángatózik, csak hátrafelé tud sétálni, ill. futni. Beszélni sem tud már rendesen, csak ha fut... Dehát elméletileg teljesen ártalmatlan az oltás. :S

2009. nov. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Kössz az írást!
2009. nov. 5. 17:13
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Az oltás utáni npokban lázas lehetsz és az influenza többi tüneteit is produkálhatod.

A negatív hatása pedig hónapok,vagy évek múlva jelentkezik majd.Erről nem beszél a média.

2009. nov. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Nekem semmi tünetem az oltás után.

Az orvos azt mondta, hogy most már egyre többen oltatnak és hogy butaság a mellékhatástól félni.

Ezt valaki kitalálta és hintik, mint bolond a tollat.

Valószínűleg ezek az emberek félnek oltatni, vagy más egyéb problémájuk van és jó nekik ezeket a hülyeségeket mondaniuk, hogy a maguk igazát védjék.

2009. nov. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
59%
Utolsó: És te hallottad már (a tévében mondták), hogy az orvosokat kötelezik rá, hogy ajánlják a védőoltást? Mert ha valaki nem kéri az oltást, akkor a kezelőorvosát fogják felelősségre vonni, ha megbetegszik. Szóval, szerinted mennyire hihetsz az orvosodnak?
2009. nov. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
minden oltásnak lehetnek mellékhatásai, de ezek nagyon ritkán, kevés esetben fordulnak elő! a h1n1 oltás is egy ugyanolyan oltás mint a többi influenza elleni, csak új- mint minden évben!
2009. nov. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

17.22-esnek.

Én már régebben megkaptam, mert ingyenesen jutottam hozzá.

Nem kérdeztem meg senkit, csak elolvastam, amit tudni kell, elsősorban olyan írásokból, melyek vakcinák előállításáról szóltak és szakorvosok készítették.

Lehet, hogy nem fogod elhinni, de egyszerűen éreztem, hogy oltatni kell.

Kisbabám is van és aszerint a logika szerint gondolkodtam, hogy ha őt nem akarom megszuratni, de védeni igen el kell érnem a családomban a megfelelő védettséghez a 60%-on felüli leoltottságot.

Én nem vállalom, hogy a baba elkapja.

Vagyok én a férjem és a 14 évesem, meg a 21 évesem ( ő meg a középső egyébként is rizikófaktorosok) úgyhogy mi vállaltuk fel, hogy oltatunk.

Én bízom a magyar vakcinában, viszont a leterhelt állandóan oltópénzért jajgató háziorvosokból elegem van.

Nekem is kipanaszkodta egy magát, hogy mennyi dolga van.

Volt korábbról több szomorú tapasztalatom velük, de a legsötétebb az volt, amikor a párom édesapja végstádiumánál nem volt hajlandó kimenni, mert neki is van családja mondta, meg különben is valamiben meg kell halni.


Itt most mindeni maga viszi a vásárra a bőrét, de úgy érzem ebben a kérdésben most nem az okoskodásnak van itt az ideje, hanem az okosságnak.


Persze az emberek agya mintha ki lenne mosva.

Engem itt a fórumon hogy példát mondjak többször le is hülyéztek .

Ez van.

2009. nov. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
59%
18:12-es: Te beszélsz agymosásról? Azt mondod, hogy elolvastad, hogy mit mondanak róla a szakemberek. Na én is. De én nem csak azokat vettem figyelembe, amikben jókat állítanak. Mert az éremnek két oldala van ám. :S
2009. nov. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!