Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kávétól mennyire pörögtök be?...

Kávétól mennyire pörögtök be? Normális ha 20 évesen úgy bepörgök hogy úgy viselkedek mint egy hiperaktív 11 éves?

Figyelt kérdés

utána meg nyűgös leszek és xarkedvü... lehet nemkéne kávétinnom? de szeretem, és ritkán iszok, de ez olyan gáááz


:(


2013. szept. 21. 22:13
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem te alap helyzetben is olyan vagy, mint egy 11 éves... legalábbis az írásodat nézve.
2013. szept. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
6%

20 evesen csak kevesen isznak KV-t, ez a szokas ugy 25 ev körül alakul ki. A fekete tea jobb.

A magyar fiatalok altalaban nem birjak a kavet, ez a lagymatag nemetek, angolok itala.

A te verkeringesed nagyon fiatal, nem kell neki ilyen szer.

2013. szept. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
szeretem az íze miatt pl tejjel meg tejszínhabbal 5 cukorral xD az fincsi. de borzalmasan bepörögök xD nem vagyok am 11 éves stílusu xD
2013. szept. 21. 22:25
 4/6 A kérdező kommentje:
deúgybepörgök halod hogy ugrálok tőle az utcán multkor felmásztam,egy fára, xd és kiakasztom a barátaimat/nővéremet/szüleimet :D
2013. szept. 21. 22:26
 5/6 anonim ***** válasza:
Ezzel csak igazat adsz nekem :)
2013. szept. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Te nem a kávétól pörögsz be... Csak úgy látom egy kicsit későn érő típus vagy...
2013. szept. 21. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!