Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől lehet hogy nehezen...

Mitől lehet hogy nehezen kapok levegőt és a nehéz nyelés és nyugalmi állapotban is rámtőr a nehéz légzés?

Figyelt kérdés
Voltam vérvételen, melkas rötgenen, fül orr gégésznél és semmit sem találtak, de mégis úgy érzem hogy van valami bajom mert nem kapok levegőt nehéz levegőt vegyek és ha veszem is nagyon nagy súlya van én dohányzom de nem volt eddig problémám miatta,állítólagosan pánik beteg vagyok sokat sírok amiért rosszul érzem magam fogalmam sincs hogy mitől lehet ez...
2013. szept. 22. 11:37
 1/4 A kérdező kommentje:
mondjuk nem mindig van ez ha épp nincs nehéz légzésem félek hogy mikor tőr rám ...
2013. szept. 22. 11:51
 2/4 anonim válasza:
Valszeg ilyenkor pánikrohamot kapsz, javaslat próbálj kieggyensúlyozott lenni a mindennapokban. ne kapkodj és táplálkoz rendesen.
2013. szept. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Voltam 12 elvezetéses ekgn is lehet valami baja a szívemnek ettől független? vagy esetleg a vérvétel kimutatta volna ha komolyabb bajom lenne? nagyon félek már... 20 éves vagyok..
2013. szept. 22. 19:05
 4/4 A kérdező kommentje:
Az derült ki hogy asztmás vagyok allergiás asztmás.....most a szívem miatt pánikolok hogy mivan ha azzal is gond lehet....
2013. szept. 28. 09:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!