Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez normális, hogy hullik a hajam?

Ez normális, hogy hullik a hajam?

Figyelt kérdés
20éves vagyok és hullik a hajam kb. 1-másfél éve.Nem hullott még ki az összes, de az összes mennyiség kb fele már nincs meg.Mostis ahogy megdörzsölöm a tenyeremmel egy csómó hajszál ott marad.Na, most ez mitől van?.30 éves koromra nem akarok kopsz lenni.

2013. szept. 25. 12:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Én 22 vagyok és őszülök. Most melyik a jobb?


Az a baj, hogy ez ellen nem nagyon lehet tenni. A természet az természet. Apád, nagyapáid kopaszok? Mert akkor te is az leszel. Bánfi hajszesz talán...


Én is megszívom mert nálunk 30 éves korára mindenki tiszta ősz, szóval pár év és 50 évesnek fogok kinézni ami lehetelenné fogja tenni az olyan dolgokat, mint pl. csajozás, míg a kopaszság lehet menő is. Sőt általában menő, kivéve ha "Homer Simpson" jellegűen kopaszodsz...

2013. szept. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Nő vagy vagy férfi? Vizsgálatokon nem voltál? Ha gyulladás van a szervezetedben, lehet attól is.

Azért az őszülést még mindig könnyebb eltüntetni hajfestékkel. Persze az sem egészséges, de még mindig jobb. Vagy te pasi vagy?

2013. szept. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
bocsi első, látom pasi vagy. Akkor gondolom azért nem fested a hajad. :) De a kérdezőről még mindig nem tudom. :)
2013. szept. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az vagyok igen és ami még rosszabb, hogy a hajfesték nekem semmit nem ér, mert a hajam borzalmasan gyorsan nő... Szóval befestés után 2 hétre már tiszta ősz lesz az alja... A felmenőim is próbálkoztam a hajfetékkel, de pont ezért nekik se volt éppen hatásos. Nagyon megszívtam, mert egy vén trottynak fogok tűnni ami azt jelenti, hogy csak a gerontofil csajoknál lesz esélyem.
2013. szept. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Férfi vagyok, vagy legény inkább a koromat nézve. Ha nem lenne olyan nagy fülem, akkor nem érdekelne, hogy kopasz vagyok.
2013. szept. 25. 15:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!