Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ma megállapitották ( rtg ) h...

Ma megállapitották ( rtg ) h mellhártya gyulladásom van, kiirtak antibiotikumot, de munkahelyem nem engedi meg h táppénzre menjek, dolgozok igy fáj mindenem, ti mit csinálnátok?

Figyelt kérdés
Elmennétek táppénzre? Nincs aki helyettesitsen, én egy klinikán dolgozom 41 éves vagyok, állandó leépités, félek, elmenni mert egyedül nevelek 2 gyereket 16 és 18 évest.
2009. nov. 6. 20:22
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha klinikán dolgozol, tudnod kéne, hogy ez eléggé veszélyes, ezzel nem kéne játszanod...akár az életed is múlhat rajta...

Tudod, nem viccelődni akarok, de eszembe jutott: "pénzt vagy életet". :-S :-(

Gyógyulj meg mihamarabb! :)

2009. nov. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
hát szerintem ha tüdőgyulladást kapsz és meghalsz (bocsánat a durvaságomért.) utána még rosszabb lesz a gyerekeidnek mintha csak munkád nem lenne. ugyhogy javaslom hogy mérlegelj, egyébként valami alkalmi munkát a nagyobbik gyereked végezhetne amig te lábadozol.
2009. nov. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Teljesen igazatok van, csak erösititek a dolgot, hogy hétfötöl táppénz, de sajna nálunk ( debrecen ) megint leépités lesz, bár 20 éve dolgozom ott elvileg jo munkaerö vok , de félek.
2009. nov. 6. 20:57
 4/8 anonim válasza:

A debreceni klinika egy nagy kalap szar!!!!!!!!

A gyerekemet megölték 1 éve!!!

2009. nov. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Kérlek irj mi volt !!! akár privibe is , együtt érzek !!
2009. nov. 6. 22:33
 6/8 A kérdező kommentje:

Irtam privibe, nyugtan irj beszélhetünk, bár megyek aludni mert legalább most pihenni melegbe a jo :D

De holnap beszélünk, irj nyugodtan a cimemre!!

2009. nov. 6. 22:37
 7/8 anonim ***** válasza:
Az első válaszolónak is igaza van, de én a kérdezőt is teljes mértékben megértem. Én is klinikán dolgozom, és nálunk se engednék a táppénzt, mert így is eléggé kevesen vagyunk. Én is kétségek közt lennék...
2009. nov. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Na elmentem ,égegyszer az orvoshoz kiirattam magam 1 hétre ( igy is hétfö ota sokan kerestek ) nem azért h hogy vagyok, hanem h mikor megyek már mert potolhatatlan vagyok, ja " persze ". 2 hét táppénz !!!!
2009. nov. 11. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!