Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mandulagyulladásom van kaptam...

Mandulagyulladásom van kaptam rá ospen antibiotikumot ha ráiszok vagy egyéb az nagyon káros? :D

Figyelt kérdés
esetleg mik lennének a tünetek
2011. szept. 29. 00:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
alkoholista vagy? szerintem bírd ki azt az egy hetet, vagy mittudomén mennyit...
2011. szept. 29. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
kb 2 naponta iszom főleg nyár óta tehát ez nekem fontos és most nem a b*szogatásokat kérem:)
2011. szept. 29. 00:17
 3/12 anonim ***** válasza:
Pedig mást nem érdemelsz....................Amikor valakinek fontos innia ott már baj van. Biológusként nagyon jól tudom ezt. Gondolom mindjárt meg fogod magyarázni hogy miért iszol és van ott valami titokzatos "egyéb" is.
2011. szept. 29. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
mivel nem túl jól telnek a hétköznapok hétvégén szeretem kiengedni a gőzt:) ennyi
2011. szept. 29. 00:29
 5/12 anonim ***** válasza:

áhám szóval alkoholista vagy.....

mindegy, akkor sem ihatsz rá

2011. szept. 29. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
nem vagyok alkoholista csak nem vetem meg hétközben nem is iszom na.oké de egykét sör azért csak mehet,nem?
2011. szept. 29. 00:33
 7/12 anonim ***** válasza:
Az alkohol általában azért kerülendő, mert az antibiotikumok használata igen csak megterheli a májat, az alkohol nem kevésbé. A kettő együtt pedig összeadódik, és felerősítik egymás hatását. Esetleges szédülésen kívül nem lesz más problémád, egy-két sörtől meg még annyi sem, csak ne azzal vedd be. Azért jobb lenne ha ennyi időre fel tudnád függeszteni az alkohol fogyasztását. Amennyiben képtelen vagy rá, az már a bevezető út az alkoholizmus felé.
2011. szept. 29. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

[link]

alkesz vagy...


napi 1sör akár heti 3* is már alkoholizmus...


gondod nem igen lesz belőle most..de nem hiába van ráírva h nem szabad inni rá...a májadnak odab...rendesen majd mikor májátültetésre vársz gondolj rám..

2011. szept. 29. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
azt hogy nem tudsz nélküle egy hétvégét kibírni, az már elég komoly alkoholizmus. A napi sörözgetés meg bőven az a kategória. Persze ezt senki sem hangoztatja, mert akkor a fél ország hivatalosan is alkoholista lenne. Ez a nagy igazság viszont. (én nem szoktam inni)
2011. szept. 29. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

ráittam,cigiztem. meggyógyultam semmi elváltozás nincs a mandulámon,ennyi:)

és ha én alkoholista vagyok akkor kb az egész korosztályom.

2011. okt. 3. 00:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!