Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Cifloxin-t szedek, ez vajon a...

Cifloxin-t szedek, ez vajon a gyógyszer mellékhatása?

Figyelt kérdés
Nem valami jól keltem, 10 körül ahogy beszedtem az első szemet elgyengültem, fájni kedzdett a fejem, egy kávé után kicsit jobb lett, de délutánra visszatért a fejfájásom és már a mozgás is nagyon nehezemre esett, nemrég beremegtem kicsit a gyengeségérzéstől és szédelgek...
2013. szept. 26. 19:05
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja, és félek bevenni a következő adagot. :/
2013. szept. 26. 19:50
 2/3 anonim válasza:
Elég régi kérdés de válaszolok mert érdekel. :D Nekem tegnap írta fel az orvos. Tegnap óta szedem és nekem is hasonlók jöttek elő. Eddig is gyengének éreztem magam de ma valahogy még jobban és a hasamba is itt-ott belenyilal. Szedek mellé normaflore-t is mivel azt mondták a gyógyszertárban hogy kikezdi a beleket. Végül veled mi lett, szedted még? Mellékhatás volt?
2021. máj. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Végül nem vettem be többet ha jól emlékszem, mert ájulás érzésem volt és az anafilaxiás sokk (súlyos allergiás reakció) tünete is lehet. Próbáltam természetesebb módon kikúrálni magam. Szerintem kerülni kell ezt a gyógyszert, máshol is olvastam, hogy sokan lettek tőle rosszul.
2021. szept. 11. 14:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!