Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ma egy fontos meccset játszunk...

Ma egy fontos meccset játszunk, de tegnapelőtt meghúzódott a bokaszalagom (kiment), de ma már rá tudok állni (mondjuk közben fáj). Edzőm nem számít rám, de én játszani szeretnék! Lehet abból bajom, ha úgy játszok, hogy fáj a lábam?

Figyelt kérdés
2009. nov. 7. 11:28
 1/6 anonim ***** válasza:

befog dagadni de eszméletlenül.


kiment a bokám de másnap bulizni mentem.három napig nem bírtam ráállni annyira be volt dagadva

2009. nov. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De én meghalok, ha nem játszhatok. edzőmnek azt mondom, hogy mivel pihentettem két napig, már nem is érzem, nem fáj... Majd csak nem veszi észre, hogy halál... :S
2009. nov. 7. 12:07
 3/6 anonim ***** válasza:

Most komolyan gondolod, hogy jót teszel a csapattal ha sérülten akarsz téblábolni a pályán, ahelyett, hogy egy egészséges játékost hagynál játszani, esetleg eredményesebben, mint ahogy te elsántikálnál. Ne legyél már ilyen önző. Úgysem fogod tudni eltitkolni, hogy csak sántikálni tudsz, és nem rendesen játszani...

Magaddal is jól kicseszel, mert sokkal tovább fog tartani a gyógyulás, ha jól megerőlteted.

Ne csinálj hülyeséget, az edző nagyon is jól tudja, hogy miért nem számíthat rád!

2009. nov. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Az miért önzőség, hogy szeretnék játszani? Nem veszem el senkitől se a helyet!

Amúgy az igaz, hogy észre fogják venni. :S

2009. nov. 7. 12:22
 5/6 anonim ***** válasza:
Miért mondod, hogy nem veszed el senkitől a helyet? Nem vagytok többen csak a szükséges létszám? Nincs aki játszani tudna helyetted?
2009. nov. 9. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
De.. csak nem túl jó :D
2009. nov. 9. 14:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!