Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez normális? Tegnapelőtt...

Ez normális? Tegnapelőtt kicsit túlzásba vittem az edzést, tegnap délelőtt szörnyű izomlázam volt az egész testemben. Délutánra elkezdett fájni a derekam, de annyira, hogy már azt sem éreztem, hogy máshol fáj.

Figyelt kérdés

Estére rázni kezdett a hideg. 3 takaró alatt is libabőrös voltam, és úgy reszkettem hogy majd leestem az ágyról... lázam nem volt. kis idő múlva meg melegem lett, mintha kemencébe dugtak volna. sikerült aludnom egy fél órát, mikor felébredtem, semmi bajom nem volt. Se izomláz, se hátfájás, semmi, de úgy leizzadtam, hogy csavarni lehetett a ruhámból.

Mára megint fáj a derekam, alig bírok felkelni az ágyból :S

Mi lehet ez?


2010. okt. 2. 15:18
 1/4 anonim ***** válasza:
véletlen egybeesés szindróma
2010. okt. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nem lehet hogy esetleg volt egy kis lázad? akkor szokott ennyire izzadni az ember....
2010. okt. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
lázmérő szerint nem... ráadásul párom szerint mindenhol tűzforró voltam, kivéve a homlokom XD
2010. okt. 2. 15:38
 4/4 A kérdező kommentje:
ja, és más tünet sincs. csak a hátfájás, egyébként teljesen egészségesnek érzem magam
2010. okt. 2. 15:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!