Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Néhány szál sötétbarna/fekete...

Néhány szál sötétbarna/fekete nagyon hullámos hajat találtam az egyébként világosbarna egyenes hajamban. Van erre valami ésszerű magyarázat?

Figyelt kérdés
Azért lepődtem meg, mert ilyet még sosem tapasztaltam. Azt a pár szálat leszámítva minden szőrszál szőke/világos a testemen. Olyanokra gondolok mint pl. szemöldök, kar, láb. Volt már valakinek hasonlóban része?

2013. szept. 28. 10:36
 1/2 anonim válasza:
Nekem is vannak sötét majdnem fekete nagyon hullámos hajszálaim, pedig alapból világos-szőkés barnás a hajam(egyenes, de mégse szögegyenes).
2013. okt. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szerintem addig nem szabad megijedni, amíg csak egyszer történik ilyen. A testünk néha furcsa dolgokat csinál, amiket nem érthetünk. A haj is változik, anyukámnak például a szülésig szőke haja volt, ami fokozatosan bebarnult.
2013. dec. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!