Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szemránckrém 16 évesen, káros?

Szemránckrém 16 évesen, káros?

Figyelt kérdés
sajnos egy ideig rossz minőségű sminket használtam amitől nagyon fájt a szemem egy jó darabig és a szemem alatt kis "ránc" képződött ami már hetek óta nem múlik el, alverdés szemránckrémet vettem rá mert az ugye natural és hidratálja is, lehet belőle bármi gond hogy ilyen fiatalon használom?

2013. szept. 28. 21:33
 1/6 A kérdező kommentje:
[link] ezt a féle szemránckrémet használom
2013. szept. 28. 21:46
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha ideig-óráig használod, akkor nem, de nagyon sok krémhez hozzászokik a bőr, szerintem vigyázni kell azzal, mit használ az ember. Te még nagyon fiatal vagy ehhez. Használj inkább hideg-meleg váltott fürdőt, az felfrissíti és megerősíti a bőröd.
2013. szept. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

pihend ki magad, az jót tesz.



harminc körül meg majd botox. én is mostanában készülök.


a krémek majdnemhogy feleslegesek!

2013. szept. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
TE meg fejlodesben vagy, ezert most felesleges hasznalnod, hiszen 30 ev felett ajanlott, mivel ekkor mar erett borrol van szo. A te borod meg nem oregszik, s nincs mit megeloznod sem ebben a korban.
2013. szept. 29. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez nem szemránckrém, ez csak egy egyszerű szemkörnyékápoló, akár egy 10 éves is használhatná. Ezek a krémek a szem alatti karikákra, puffadtságra jók. De ne hidd azt, hogy a ránctalanító krémek érnek valamit. Igyál rengeteg folyadékot, ne menj túl sokat a napra, és ne szolizz.
2013. szept. 29. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm minden válasz adónak:) abba is hagytam a használatát és inkább megvárom hogy regenerálódjon:D
2013. okt. 2. 21:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!