Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A marihuana most káros vagy...

A marihuana most káros vagy sem (szerinted)?

Figyelt kérdés
Mindenféle cikk van írva,de mégis melyeknek van a legtöbb valóság alapja? (no meg szinte minden drogról) ) Káros vagy csak elakarják venni az emberektől a "boldogságot"...?

2013. szept. 28. 10:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
31%

Az tény hogy teljesen természetes tehát nem kémiailag előállított cuccról van szó, annyiból nincs gond. De ugyanakkor a hatásai miatt lehet ám káros, mert ugye halucinációtól kezdve okozhat mindent és az emberek beszívott állapotban nem olyan beszámíthatóak, meg persze káros is.

Szerintem jogos hogy illegális, egyik ismerősöm került is kórházba miatta mert hirtelen szívott el túl nagy mennyiséget, és a szervezete nem bírta és persze hogy kórházba került, szerencsére életveszélyben nem volt de így is elég pocsékul volt még utána jó ideig.

2013. szept. 28. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
a fű nem szokott halucinációt okozni + túladagolni sem lehet (illetve lehet,de max hányás lesz belőle)
2013. szept. 28. 11:30
 3/13 anonim ***** válasza:
59%

Okoz hallucinációt, hülyeséget ne beszélj.


Az biztos hogy nem egészséges. De én nem tartom károsabbnak az alkoholnál, vagy a cigarettánál. De ez csak az én véleményem.

2013. szept. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 an00nym ***** válasza:

ez leginkább fogyasztási módtól függ, egyáltalán nem káros, de elszívva pl. nem is feltétlenül egészséges

[link]


egyértelmű hogy a legsokoldalúbb növény ill. gyógynövény

többek között a legjobb mutatókkal rendelkező gyógymód a rákkal szemben -ez egy kb. 110 komoly, többéves kutatáson alapuló összefoglaló

[link]

"A kannabinoidok különböző mechanizmusokon keresztül fejhetik ki tumorellenes hatásukat, beleértve a sejthalál indukciója, a sejtek növekedésének gátlása, az angiogenezis-invázió és a tumor metasztázisának gátlása."


valamint sikeresen (és mellékhatások nélkül) képes kezelni

herpesz, asztma, gliómák, alzheimer(csak lassítja), reumatoid artritis, pruritus, Osteoporosis, Dystonia, hipertónia, hepatitis c, migrén, sclerosis multiplex és

nagy sikereket érnek el vele a gyógyszerrezistens epilepsziákkal

http://www.youtube.com/watch?v=2Lsacten2VE


az endokannabinoid rendszer, -amire egyébként a fitokannabinoidok is hatnak- az immunrendszer egyik legfontosabb részét képezi, és a védekezés mellett számos egyéb funkciója is akad, példaként az anyatejben lévő endokannabinoidok segítik elő a jó étvágyat, a szopást, az emésztés normális működését, az agyi fejlődést, a nyugalmat és az alvást amire a babáknak szükségük van


szóval megfelelően felhasználva rendkívül egészséges növény

de a túlzott és nem megfelelő fogyasztásnak -pl. spangli- megvannak maga (reverzibilis) ártalmai, természetesen ezek messze eltörpülnek az alkohol neurodegeneratív vagy a kávé szívre gyakorolt káros hatásai meleltt

2013. szept. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Te füvezel?Egyébként az.
2013. szept. 29. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

nem füvezek,de nem hiszem,hogy ártana


http://www.youtube.com/watch?v=IoQMDy1aDlo

2013. szept. 29. 09:19
 7/13 anonim ***** válasza:

"Okoz hallucinációt, hülyeséget ne beszélj"

Ekkora idiótát :D Ok hogyha egyszerre fogyasztod süti formájában, és mellé szívsz is folyamatosan, nagy mennyiségben akkor lehet, hogy lesznek enyhébb hallucinációid, de amúgy nem. Tájékozatlan vagy, de nagyon. Ennyi.


Amúgy sztem nem igazán káros. Egészségre tuti nem, bár ha valaki napi szinten tolja, és teljesen rákattan az már nem annyira jó. Bár elítélni őket sem tudom.

2013. okt. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
76%
Simán lehet tőle hallucináció, ne mondjátok már, hogy ne. Az egyik barátom múltkor 1 cigi után kecskéket képzelt az úttestre. Szintén neki volt még egy olyan, szintén egy cigi után, hogy a locsolókanna fejére azt hitte, mikrofon. Szóval tényleg hallucinálhat tőle az ember, nyilván nem törvényszerű, de igen, simán. A másik pedig: nem csak hányhatsz túladagolás esetén, hanem elég szépen el is ájulhatsz.
2013. okt. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Utolsó: Van egy olyan érzésem, hogy a barátod herbálozik, nem pedig füvezik. Ha meg tényleg füvezik, akkor valszeg csak azt mondja, hogy hallucinál mert vicceskedni próbál.
2013. okt. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem herbál, illetve nálam is voltak ilyen halus dolgok, és én is csak füvet szívtam.
2013. okt. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!