Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szteroid alapú oldat minden...

Szteroid alapú oldat minden esetben okozhat fokozott szőrösödést?

Figyelt kérdés
Lány vagyok, 19 éves, erősen hullik a hajam. A bőrgyógyászom felírta a sima Alpicort oldatot, és a mellékhatásoknál láttam a szőrösödést, illetve neten olvastam, hogy ez egy szteroid alapú készítmény. Nem szeretném, ha bajszom nőne, alapból csak szőke pihék vannak ott, és félek, hogy megerősödik. Gondolom, nem sok benne a szteroid aránya, és 2 hétig kell csak használnom az oldatot, de azért aggódom.
2013. szept. 29. 14:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Nemhogy bajszod nőhet, de még testszerte szőrősödhetsz is. Nekem pl az államon, hasamon, lábujjaimon is fekete szőrök nőttek, szemöldököm tiszta bozont lett, vádlim szintén... nem lehet előre tudni, hogyan fog reagálni a te szervezeted.
2013. szept. 29. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem meg szteroid kenőcstől kihullott a szőr a kezelt végtagokról. Gyorsan fuss valmi szakértőhöz, ne bízd magad sinterekre.
2013. szept. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Hát, azért ezt a 2 hetet megjátszom, de aztán felőlem mondhat akárki akármit, nem használom többet. Első válaszoló, neked elég durván jött ki a mellékhatás! Jobb lett azóta a helyzet?
2013. szept. 29. 15:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!