Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A szám szélén keletkezett egy...

A szám szélén keletkezett egy seb, amikor kicsit nagyobbra nyitom pl. evésnél, szétszakad és fáj. Mi ez, és mit tehetek ellene?

Figyelt kérdés
2013. szept. 30. 22:00
 1/5 anonim válasza:
Ó, ilyenem nekem minden évben van vagy 4-szer. Ez nem herpesz, hanem valami ahhoz hasonló, sohasem kerestem a nevét. Nem hat rá sem alternatív, sem orvosi gyógycucc, de amikor már kezd gyógyulni, kenhetsz rá sebkrémet, tudod, amitől heg nélkül és gyorsan gyógyulnak a sérülések. Ne nyúlkálj hozzá és tartsd tisztán, úgy gyorsabban vége lesz. Amúgy jobb, mint a herpesz, az lassabban múlik, nagyobb, és jobban fáj, sőt az viszket is. Nekem herpeszem is szok lenni, szerencsére csak ritkán nagyon.
2013. szept. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Angulus infectiosus oris a neve. Gomba és baktérium elleni krémre van szükség (pl.Unguentum Antiseptikum,Alkcema),de ezek receptre kaphatók.
2013. szept. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyszer nekem is volt ilyen problémám. Nekem agyagporból készített pakolással sikerült kezelnem. Kb egy hét alatt nyom nélkül elmúlt.
2013. szept. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
nekem is elmúlik 1 hét alatt d nem rakok rá csak seb krémet, első vok
2013. szept. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
B2 vitamin hiány 😊😉
2016. márc. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!